« 1292 1293 1294 1295 1296 1297 1298 1299 1300 1301 »
1739565 komment.

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 16, 2013 02:35:13
Válasz
(3)
sneci, amúgy végh gábort is minden szerette és ismerőse szerint is ki akarják készíteni. és ez rendesen dokumentálva van a youtube-n is. zárkózzatok fel hozzá ti is, és mondjátok el a nyilvánosságnak, miként beszélnek hozzátok a seggetekbe ültetett microchipen keresztül.

az üldöztetés nem szégyen, Hahó!
Jan 16, 2013 02:35:13

Szerző: Karalábé Hadnagy Jan 16, 2013 02:41:22
Válasz
(12)
Jó kis éjjeli show volt ez! Íme a jegyzőkönyv:

<img src="https://img.sodika.dk/imgur.com/cBvEm.jpg" alt="cBvEm.jpg" />
Jan 16, 2013 02:41:22

Szerző: tigris Jan 16, 2013 02:41:42
Válasz
(3)
nagy öröm, hogy beleláthattunk a 2006-os Kossuth Téri Forradalom belső ügyeibe is.


nemzeti sorskérdések... te lejáratod a nemzet szót....
Jan 16, 2013 02:41:42

Szerző: Karalábé Hadnagy Jan 16, 2013 02:48:23
Válasz
(3)
Az előzőt az Imgur lekicsinyítette, itt a link az olvashatóbb verzióhoz:
<a href="http://img534.imageshack.us/img534/4981/20130116022248.jpg" rel="nofollow" target="_blank">http://img534.imageshack.us/img534/4981/20130116022248.jpg</a>
Jan 16, 2013 02:48:23

Szerző: iThroll Jan 16, 2013 07:18:42
Válasz
(1)
hát sneci, szépen lealáztak a szexnagyik tegnap este.
úgy érzem téged nem az intellektuális élmény miatt tartanak.
Jan 16, 2013 07:18:42

Szerző: pilvax coffee shop Jan 16, 2013 07:40:08
Válasz
(4)
Akár lovagiasan meg is védhette volna Fórizst, de azon nyilván meglepődtünk volna.
Jan 16, 2013 07:40:08

Szerző: snecigeci Jan 16, 2013 07:58:00
Válasz
(15)
Hú, ez nagyon komoly.

Sodi ott bassza el mindig, hogy ha megismer valakit, akkor az elejétől fogva az alárendelt csicskát játssza. Nincs tekintélye a másik szemében. A behódoló, buzis viselkedése miatt nem alakul ki a kölcsönös tisztelet a két ember között.
Velem egy ismerősöm sem beszélt így soha, de még csak meg se próbálták.
Jan 16, 2013 07:58:00

Szerző: Sodilegnagyobbrajongoja Jan 16, 2013 08:11:36
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Sodi ott bassza el mindig, hogy ha megismer valakit, akkor az elejétől fogva az alárendelt csicskát játssza. Nincs tekintélye a másik szemében.</div>
15 forinttal, levetett, szakadt ruhákkal és egy érettségivel nehéz is lenne bármiféle tekintélyt sugározni.
Jan 16, 2013 08:11:36

Szerző: Csak egy olvasó Jan 16, 2013 08:14:39
Válasz
(5)
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Velem egy ismerősöm sem beszélt így soha, de még csak meg se próbálták.</div>
Most persze irigykedhetsz, hogy Sodi milyen sok érdekes embert ismer. Ennél jobban már csak az lehet irigyelni, hogy sok érdekes helyen jár.

* paródiarovat
Jan 16, 2013 08:14:39

Szerző: Haim Jan 16, 2013 08:23:27
Válasz
(8)
Csak most olvastam vissza. Hát kérem a tudomány határait feszegették. Zseniális volt a show, öröm volt olvasni.
Sneci, nem aggódsz,hogy mire visszajön a gazdád Párizsból, hajléktalan leszel?
Foghatod az acer recskaállomást és mehetsz pitizni,hogy visszaengedjenek a többszörösen összerecskázott irodába?
Szerintem nagyon nyalj be neki,mert a jövő héten kurva hideg lesz!
Az acer meg nem bírja a havat.
Jan 16, 2013 08:23:27

Szerző: Haim Jan 16, 2013 08:25:41
Válasz
(4)
Az nagyon vicces volt,hogy a gazda milyen intenzitással langyosozta sodit.
sodi te huncut, hát nem teljesítettél?
Nem tudtad a pitonnal teljesíteni a kötelességedet?
Figyelj, gondolj olyankor aaronra! És igyál valamit, úgy könnyebb lesz.
Jan 16, 2013 08:25:41

Szerző: Tél tábornok Jan 16, 2013 08:26:51
Válasz
(5)
* feni a langyos sodira a fogát *
Jan 16, 2013 08:26:51

Szerző: jiddise máme Jan 16, 2013 08:52:16
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Ezeket én a nemzeti ügyek szempontjából nagyon alaposan helyre tettem, aztán ezzel helyre lettek téve, másnap béke volt.</div>

Milyen nemzeti ügyek, te retardált köcsög?
Jan 16, 2013 08:52:16

Szerző: sodilegnagyobbrajongoja Jan 16, 2013 09:15:27
Válasz
(10)
Még talán nincs vége, felébredt Balogh:

"Balogh Béla Sodi. Te meg megzavarodtál. Ez a nőszemély itt folyamatosan undorítóan beszél veled, és még hajlandó vagy vele oldalakon keresztül beszélgetni. Aki a nagy fene barátságát veled szemben attól teszi függővé, hogy mennyire támadsz másokat?
3 órája · Tetszik"

Béla! Ha több pizzát meg girosztálat vennél Endrének, mint Fórizs, azonnal a te seggedet nyalná.
Jan 16, 2013 09:15:27

Szerző: Ószövetségi Düh Jan 16, 2013 09:24:57
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">sodilegnagyobbrajongoja</div>Különben egyértelmű, hogy Endre nem Fórizsnál csövezik, mert akkor nem a Facebookon anyázták volna egymást.</div>

Vagy de, mert Eszter 8 napja Párizsban van. :)</div>

Na és nem félsz attól, hogy amikor hazajön, elsőgenerációs proliból elsőgenerációs csövest csinál belőled? Elvégre a nyilvánosság előtt cserbenhagytad a szállásadódat, te hálátlan szar! Kurva hideg van ám az utcán, és internet sincs. Belegondoltál ebbe?
Jan 16, 2013 09:24:57

Szerző: sodika Jan 16, 2013 09:59:37
Válasz
(2)
Önmagában, és általánosságban az, hogy valaki azon háborodik fel, hogy igazságot próbálok tenni, azon az alapon, hogy az igazság keresésével úgymond "egy szintre hozom őt" a másik féllel, soha nem elegáns dolog. Ugyanis mindenki egyenrangú, a felsőbbrendűség kultúremberek között értelmezhetetlen fogalom. Eszter biztos fáradt volt már este, nyilván kizárólag ezért érvényesült az efféle nőies elegancia lényegében csak <i>jóformán</i> maradéktalanul az este, de nem teljesen.
Jan 16, 2013 09:59:37

Szerző: Csak egy olvasó Jan 16, 2013 10:16:46
Válasz
(5)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Önmagában, és általánosságban az, hogy valaki azon háborodik fel, hogy igazságot próbálok tenni, azon az alapon, hogy az igazság keresésével úgymond "egy szintre hozom őt" a másik féllel, soha nem elegáns dolog. <i>Ugyanis mindenki egyenrangú, a felsőbbrendűség <b>kultúremberek</b> között értelmezhetetlen fogalom.</i> Eszter biztos fáradt volt már este, nyilván kizárólag ezért érvényesült az efféle nőies elegancia lényegében csak <i>jóformán</i> maradéktalanul az este, de nem teljesen.</div>
Kiemeltem egy részt a posztodból. Kik lennének ezek a "kultúremberek", akikről szó van, a tegnap esti csörtében?
Jan 16, 2013 10:16:46

Szerző: ráksasza Jan 16, 2013 10:24:14
Válasz
(6)
Jajjá Belzepúp, igazságtétel.

Egyrészt ki a fasz vagy te ehhez? Felkért valaki döntőbírónak hogy mások sérelmeit akarod elbírálni vagy mi a gyík?

Másik meg hogy a te nulla szociális tapasztalatoddal és a kb. hasonló mennyiségű szociális érzékeddel és emberismereteddel akarsz ilyet felvállalni?

Egy tudálékos köcsög vagy aki odamegy fontoskodni olyan dolgokban amihez semmi köze és csodálkozol ha púponbasznak.

Most szépen benavigáltad magad egy olyan faszerdőbe, hogy választanod kell. Flódnis vagy Bécigány? Bécigány vagy Flódnis?

Azt nem teheted meg hogy nem választasz mert két szék között a padlón fogod tapogatni a sajgó púpodat.
Jan 16, 2013 10:24:14

Szerző: jiddise máme Jan 16, 2013 10:35:29
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Önmagában, és általánosságban az, hogy valaki azon háborodik fel, hogy igazságot próbálok tenni, azon az alapon, hogy az igazság keresésével úgymond "egy szintre hozom őt" a másik féllel, soha nem elegáns dolog. </div>

Ugyan milyen igazságot keresel te, te retardált köcsög?
Tudod milyenek vagytok? mint a 3 éves gyerekek a kiscsopiban: ha te játszol Pistikével, akkor én nem játszom veled, kb ezt a szintet képviselitek.
Jan 16, 2013 10:35:29

Szerző: jiddise máme Jan 16, 2013 10:37:42
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>"a doktornő", aki az interneten nyilvánosan szakít meg egy barátságot. micsoda fogyatékos, bazmeg.</div>

Ez valami bevett szokás lehet a nemzeti retardok között, Sherlock Porks és pogi is az internet közönsége elő adták elő a szakításukat.
Jan 16, 2013 10:37:42

Szerző: sodika Jan 16, 2013 10:37:59
Válasz
(1)
<b>Igen, természetesen felkértek igazságtevőnek.</b> Mert mégis mi másként lehet értelmezni azt a felvetést, hogy miért tűröm a megjelenő stílust a falamon, ha nem arra való felhívásként, hogy én, mint a fal tulajdonosa, jöjjek oda, és bölcs Salamon királyként tegyek igazságot a vitás felek között?
Jan 16, 2013 10:37:59

Szerző: sodika Jan 16, 2013 10:39:20
Válasz
(1)
Mindkét fél forszírozta a véleményemet, hogy miért tűröm szó nélkül azt, ami zajlik, majd amikor mindkét fél kérésének egyszerre eleget téve igazságot teszek, már az lesz a baj? De hát ennek semmi értelme. :D
Jan 16, 2013 10:39:20

Szerző: grafikus007 Jan 16, 2013 10:45:48
Válasz
(8)
Akkor most mi lesz sodi, a zsidó Eszter vagy a cigány Béla pártját fogod? Származásod alapján inkább Eszterhez húzol, de mentalitásod miatt Béla is szimpatikus neked. Nehéz a döntés
Jan 16, 2013 10:45:48

Szerző: Sodilegnagyobbrajongoja Jan 16, 2013 10:46:28
Válasz
(1)
Kiköltöztél már, vagy megvárod, míg Fórizs konkrétan kidob?
Jan 16, 2013 10:46:28

Szerző: ráksasza Jan 16, 2013 10:54:10
Válasz
(1)
Belzepúp, attól még hogy gyáva vagy elvinni egy balhét még nem leszel jobb ember.
Jan 16, 2013 10:54:10

Szerző: ráksasza Jan 16, 2013 10:55:40
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><b>Igen, természetesen felkértek igazságtevőnek.</b> Mert mégis mi másként lehet értelmezni azt a felvetést, hogy miért tűröm a megjelenő stílust a falamon, ha nem arra való felhívásként, hogy én, mint a fal tulajdonosa, jöjjek oda, és bölcs Salamon királyként tegyek igazságot a vitás felek között?</div>

Igazságtételnek megfelelt volna ha kisoderálsz mindent hogy ezt beszéljétek meg máshol de te megint hídangolna akartál lenni.

Így járás (esetedben) tipikus esete.
Jan 16, 2013 10:55:40

Szerző: Michael Jordan Jan 16, 2013 10:56:16
Válasz
(7)
Sose volt 23 -as szám a mezén.
Jan 16, 2013 10:56:16

Szerző: Kiss Endre Farkas Jan 16, 2013 10:58:29
Válasz
(6)
<div class="quote"><div class="author">grafikus007</div>Akkor most mi lesz sodi, a zsidó Eszter vagy a cigány Béla pártját fogod? Származásod alapján inkább Eszterhez húzol, de mentalitásod miatt Béla is szimpatikus neked. Nehéz a döntés</div>

Flódnis kiváló gazdatest. Bécigány meg agresszív és hamar pofánbasz egy söröskorsóval. Megvan!

Az eredmény 1:1, tessék szépen kibékülni.
Jan 16, 2013 10:58:29

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 16, 2013 11:03:25
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><b>Igen, természetesen felkértek igazságtevőnek.</b> Mert mégis mi másként lehet értelmezni azt a felvetést, hogy miért tűröm a megjelenő stílust a falamon, ha nem arra való felhívásként, hogy én, mint a fal tulajdonosa, jöjjek oda, és bölcs Salamon királyként tegyek igazságot a vitás felek között?</div>

téged behódolásra kértek fel, nem igazságtevőnek. valójában senkit nem érdekel a szereplők közül, hogy te mit gondolsz.

a te reakciód pedig kizárólag attól függ, hogy ki mutatott fel feléd erőt. mivel ezt bécigány tette meg veled szemben, hiszen egyszer már befenyített téged, és fórizstól nem tartasz, mert ő még nem gyakorolta feléd a hatalmát, ezért természetesen bécigánynak hódolsz be.
Jan 16, 2013 11:03:25

Szerző: Kémlégy Jan 16, 2013 11:15:46
Válasz
(8)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><b>Igen, természetesen felkértek igazságtevőnek.</b> Mert mégis mi másként lehet értelmezni azt a felvetést, hogy miért tűröm a megjelenő stílust a falamon, ha nem arra való felhívásként, hogy én, mint a fal tulajdonosa, jöjjek oda, és bölcs Salamon királyként tegyek igazságot a vitás felek között?</div>

Miért, mi vagy te, az apukájuk?
Jan 16, 2013 11:15:46

Szerző: Brian Jan 16, 2013 11:17:58
Válasz
(17)
kösz a jegyzőkönyvet, trollok, kurvajó lehetett a műsor élőben is
sodi bazmeg, <b>te büdös zsidó</b>, mit <b>salamonozol</b>, bibsi? nekem magyarként miért <b>IGAZSÁGOS MÁTYÁS KIRÁLYUNK</b> jut eszembe, és inkább hozzá hasonlítanám magam, nem egy zsidóhoz, de te tudod, klein-kiss
Jan 16, 2013 11:17:58

Szerző: Csak egy olvasó Jan 16, 2013 11:20:08
Válasz
(2)
Sodi, a tegnap esti, "kultúremberek eszmecseréjében" volt ez a kis bekezdésed:
"Az általad említett újságcikkel kapcsolatban viszont már Pál apostol ismert bibliai példáját hoztam fel, ami - úgy gondolom - egy keresztény országban releváns érv."
Ez freudi elszólásnak tűnik, mivel Fórizs nem említette a rólad szóló, Velveten megjelent cikket, de te már egyből rávágtad a magyarázókártyádat. Ezek szerint már szóba került köztetek. Hogyan történt? Együtt végignéztétek az ominózus videót?
Jan 16, 2013 11:20:08

Szerző: Kémlégy Jan 16, 2013 11:23:12
Válasz
(2)
Sneci, ha Fórizs kilakoltat, tisztelni fogod? Hivatkozz majd a moratóriumra is!
Jan 16, 2013 11:23:12

Szerző: iThroll Jan 16, 2013 11:34:47
Válasz
(3)
sneci!!

alkalmazd a "túlélés morál előtt" elvét!
kűd el a faszba bécigányt, és ismét kapsz egy aklot a kakkuk utcában
Jan 16, 2013 11:34:47

Szerző: tigris Jan 16, 2013 11:38:29
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">Brian</div>kösz a jegyzőkönyvet, trollok, kurvajó lehetett a műsor élőben is
sodi bazmeg, <b>te büdös zsidó</b>, mit <b>salamonozol</b>, bibsi? nekem magyarként miért <b>IGAZSÁGOS MÁTYÁS KIRÁLYUNK</b> jut eszembe, és inkább hozzá hasonlítanám magam, nem egy zsidóhoz, de te tudod, klein-kiss</div>

bizony ez érdekes....
Jan 16, 2013 11:38:29

Szerző: Karalábé Hadnagy Jan 16, 2013 11:54:02
Válasz
(4)
Címlapsztori az Indexen:
Nem grundháborúzik a TASZ Sherlock Porkstal (sic!)
<a href="http://index.hu/belfold/2013/01/16/a_tasz_nem_grundhaboruzik_Sherlock Porkstal/" rel="nofollow" target="_blank">http://index.hu/belfold/2013/01/16/a_tasz_nem_grundhaboruzik_Sherlock Porkstal/</a>
Jan 16, 2013 11:54:02

Szerző: Karalábé Hadnagy Jan 16, 2013 12:10:04
Válasz
(2)
Mondjuk a cím ellenére mindössze ennyi szól róla:

"Szerintem a TASZ-nak úgy kell megszólalnia a Bayer- és a Sherlock Porks-féle ügyekben, hogy nem ezekkel a figurákkal és követőikkel bonyolódik egy rosszabbfajta grundháborúba. Hanem a rendőrséggel indokolt konfrontálódnia, ha nem védi meg a romákat a zaklató vagy erőszakos csoportosulásokkal szemben, és azokkal az intézményekkel, amelyek nem biztosítják az egyenlő bánásmódhoz való jogukat."
Jan 16, 2013 12:10:04

Szerző: szeszesember Jan 16, 2013 12:10:41
Válasz
(2)
Na, szépen lemaradtam tegnap este az eseményekről. Egyébként a sok megveszekedett idióta közül még Bécigány a legértelmesebb. Durva, de ez az igazság.
Jan 16, 2013 12:10:41

Szerző: Trollopata Jan 16, 2013 12:17:10
Válasz
(3)
ataludtam a legjobb reszeket.
egyetlen momentum azonban megragadt bennem a visszaolvasaskor:
<b>SNECI!!! LANGYOS VAGY!!!!</b>
Jan 16, 2013 12:17:10

Szerző: here Jan 16, 2013 12:19:14
Válasz
(5)
"Eszter biztos fáradt volt már este, nyilván kizárólag ezért érvényesült az efféle nőies elegancia lényegében csak jóformán maradéktalanul az este, de nem teljesen."

ilyen nincs bazmeg : DDDDDDDDDDDDDDDDD
Jan 16, 2013 12:19:14

Szerző: Andy Dufresne Jan 16, 2013 12:30:18
Válasz
(4)
Nagyon nagy volt a tegnap este! :D

Nagyon sokat nevettem! Köszönöm langyos Snecinek, Bécigánynak és Flódnisnak a vidám perceket! :D

Láthattunk szuper-angolnázást, csicskulást és még sokminden mást. Egészen egyszerűen fergeteges volt! :D

Majd, ha lesz időm visszaolvasom.
Jan 16, 2013 12:30:18

Szerző: tigris Jan 16, 2013 12:39:06
Válasz
(5)
langyos vagy sneci!
Jan 16, 2013 12:39:06

Szerző: Andy Dufresne Jan 16, 2013 12:52:03
Válasz
(2)
Szerintem ma pihenj a tegnapi kimerítő szócsata <s>és az utána következő fap maraton</s> után.
Jan 16, 2013 12:52:03

Szerző: tigris Jan 16, 2013 13:13:40
Válasz
(3)
hallod sodi, borbély azt állította, hogy titán pumpálta esztert. ez igaz? akkor tehát igazunk volt? vagy béla talán hazudik?
Jan 16, 2013 13:13:40

Szerző: Brian Jan 16, 2013 13:19:29
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">tigris</div>hallod sodi, borbély azt állította, hogy titán pumpálta esztert. ez igaz? akkor tehát igazunk volt? vagy béla talán hazudik?</div>

béla nem hazudik, csak épp eszter pumpálta titánt
Jan 16, 2013 13:19:29

Szerző: Sodilegnagyobbrajongoja Jan 16, 2013 13:20:19
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">szeszesember</div>Na, szépen lemaradtam tegnap este az eseményekről. Egyébként a sok megveszekedett idióta közül még Bécigány a legértelmesebb. Durva, de ez az igazság.</div>
Balogh nem is elmebeteg, csak szimplán hülye.
Jan 16, 2013 13:20:19

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 16, 2013 13:21:50
Válasz
(5)
volt még egy ilyen is tegnap:

Eszter Fórizs Te meg egy bunkó férfi, mondhatnám agyament, Strausz! Undorító, ahogy te tetű beszélsz egy nővel. Egyébként Monár Ibolyának igaza van! És téged kitiltanálak a stílusodért az ismerőseim közül, ha Sodi lennék! Te Sodi! Miért engeded, hogy egy férfi így beszéljen egy nővel? Tedd már ki ezt a nem magyart! Mert magyar férfi így nem beszél egy nővel!
Tegnap, 0:24 · Tetszik

Kiss Endre Farkas Strausz János ironizált. Ez világos volt a szavaiból.
23 órája · Tetszik

Strausz János Világos volt minden normális ember számára. És ezt az Ibolykát sem illettem semmi csúnya jelzővel, vissza lehet olvasni, néhány sor az egész. Eszter pedig alacsonyabb alkoholszinten kellett volna hogy beszálljon, akkor mindent megért. Ennyi a konklúzió
23 órája · Tetszik

Kiss Endre Farkas Na, Eszterről viszont nem kell ilyeneket írni. Nem szokása inni, csupán érzékeny a úriemberitől távol álló beszédstílusra.
22 órája · Tetszik

Strausz János Akkor tekintsük ezt is iróniának Sodi... de nekem jól jönne az a pia most itthon, amit egy asztalnál ittunk meg vele. De ő már erre sem emlékszik, nem is baj...nem sok kocsma maradt ki a Nádor utcában 2006-7-8-ban
22 órája · Tetszik · 1

Kiss Endre Farkas
Ja, azt nem tudtam, hogy ti személyesen is ismeritek egymást!
22 órája · Tetszik

Strausz János Úgy néz ki, hogy csak én
22 órája · Tetszik

Eszter Fórizs Te, Strausz, ne gyalázzál engem, mert magadat járatod le! Mindenki tudja, hogy nem iszom alkoholt, csak igen keveset és ritkán. Gusztustalan vagy, hányok. Nem az alkoholtól, hanem a nem magyaros, alantas viselkedésedtől. Strausz! Nem megy neked a magyaros viselkedés!Tanulni kéne, finomodni,
János!
14 órája
Jan 16, 2013 13:21:50

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 16, 2013 13:23:59
Válasz
(5)
látható, hogy ez a strausz jános még nem fenyítette be snecit, mint bécigány, és egyből rendre utasítja fórizzsal eszemben.

tehát egyértelműen arról van szó, hogy bécigánnyal szemben nem mer még ennyit sem.
Jan 16, 2013 13:23:59

Szerző: here Jan 16, 2013 13:31:30
Válasz
(5)
még nincs vége:

Attila Hajdu Béluska!

Te lennél egy jogvédő aki még egy nőt is gyaláz női mivoltjában sértegetve.Egy olyan nőt aki magas szintű szaktudásának és munkájának jövedelméből valóban segíti a rászorultakat.
Veled ellentétben aki még senkin sem segítettél, pusztán szerencsétlenek nyomorát kihasználva fényképezkedsz.Vajon hány ilyen szerencsétlennek térítetted már meg a hőzöngésed által okozott költségeket?
Nem vagy több mint egy egzisztenciális érdektől vezérelt hőbörgő.Ráadásul ha mernél néha tükörbe nézni, meggondolnád, hogy melyik nőt gyalázzad nőiségében.A piros rózsádat meg vidd el egy szabolcsi kurvának, aki ettől hátha annyira elérzékenyül, hogy leáll veled egy fél órára.De azért legyen nálad pár százezer forint is mert a rózsa neked nem lesz elég.
Jan 16, 2013 13:31:30

Szerző: here Jan 16, 2013 13:32:54
Válasz
(5)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>látható, hogy ez a strausz jános még nem fenyítette be snecit, mint bécigány, és egyből rendre utasítja fórizzsal eszemben.

tehát egyértelműen arról van szó, hogy bécigánnyal szemben nem mer még ennyit sem.</div>

bécigány egy általa személyesen nagyra becsült hazafi.
Jan 16, 2013 13:32:54

Szerző: tigris Jan 16, 2013 13:36:08
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">here</div>még nincs vége:

Attila Hajdu Béluska!

Te lennél egy jogvédő aki még egy nőt is gyaláz női mivoltjában sértegetve.Egy olyan nőt aki magas szintű szaktudásának és munkájának jövedelméből valóban segíti a rászorultakat.
Veled ellentétben aki még senkin sem segítettél, pusztán szerencsétlenek nyomorát kihasználva fényképezkedsz.Vajon hány ilyen szerencsétlennek térítetted már meg a hőzöngésed által okozott költségeket?
Nem vagy több mint egy egzisztenciális érdektől vezérelt hőbörgő.Ráadásul ha mernél néha tükörbe nézni, meggondolnád, hogy melyik nőt gyalázzad nőiségében.A piros rózsádat meg vidd el egy szabolcsi kurvának, aki ettől hátha annyira elérzékenyül, hogy leáll veled egy fél órára.De azért legyen nálad pár százezer forint is mert a rózsa neked nem lesz elég.</div>

nemzeti sorskérdések kérem. mint amikor a 15 éves picsák ölik egymást a facen.
Jan 16, 2013 13:36:08

Szerző: sodika Jan 16, 2013 13:44:22
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">tigris</div>
nemzeti sorskérdések kérem.</div>

Hiába gúnyolódsz: ami nemzeti közszereplőkkel történik, az igenis fontos. A viták pedig jók, mert azok rendezése után köszönt be a nemzeti egység.

Én csak azért ironizálok rajtuk ott, hogy lássa be végre mindkét oldal, mennyire nagy hülyeség egy Facebook-os cicaharc. :D
Jan 16, 2013 13:44:22

Szerző: Callahan Jan 16, 2013 13:47:00
Válasz
(5)
<a href="http://hu.wikipedia.org/wiki/Salamon_zsid%C3%B3_kir%C3%A1ly" rel="nofollow" target="_blank">http://hu.wikipedia.org/wiki/Salamon_zsid%C3%B3_kir%C3%A1ly</a>

<b>Salamon</b> (Jeruzsálem, i. e. 1000 körül – Jeruzsálem, i. e. 928 körül) <b>Izrael harmadik és legismertebb királya</b>.

Neve vagy a héber salom 'jólét, boldogulás, egészség, béke' szóból származik, vagy a Jeruzsálem nevében is szereplő Sálem személynévvel (istenségnév?) hozható kapcsolatba.
Jan 16, 2013 13:47:00

Szerző: jiddise máme Jan 16, 2013 13:48:08
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>
Hiába gúnyolódsz: ami nemzeti közszereplőkkel történik, az igenis fontos.</div>

Áruld már el, hogy ezek a full retardok ugyan mitől lennének nemzetiek ill. közszereplők.
Jan 16, 2013 13:48:08

Szerző: Fotelrocker_Presszócigány Jan 16, 2013 13:49:10
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>
Hiába gúnyolódsz: ami nemzeti közszereplőkkel történik, az igenis fontos. A viták pedig jók, mert azok rendezése után köszönt be a nemzeti egység.
</div>

Nemzeti közszereplők? nemzeti egység? Kicsit túlértékelsz pár szánalmas bolondot, nem? röhej..
Jan 16, 2013 13:49:10

Szerző: tigris Jan 16, 2013 13:49:44
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">jiddise máme</div><div class="quote"><div class="author">sodika</div>
Hiába gúnyolódsz: ami nemzeti közszereplőkkel történik, az igenis fontos.</div>

Áruld már el, hogy ezek a full retardok ugyan mitől lennének nemzetiek ill. közszereplők.</div>

a nemzeti oldalt én se értem. csupa bűnöző, adócsaló, emigráns, félnótás, agersszív alkoholista. miért járatod le a nemzet szót Sodi?
Jan 16, 2013 13:49:44

Szerző: Callahan Jan 16, 2013 13:50:00
Válasz
(4)
Sodi, úgy látom, te elismered Izrael létjogosultságát, mivel annak egykori (zsidó) királyához hasonlítod magad.

Cionista vagy?
Miért támadsz a magyarságra?
Jan 16, 2013 13:50:00

Szerző: tigris Jan 16, 2013 13:51:12
Válasz
(5)
<div class="quote"><div class="author">tigris</div><div class="quote"><div class="author">jiddise máme</div><div class="quote"><div class="author">sodika</div>
Hiába gúnyolódsz: ami nemzeti közszereplőkkel történik, az igenis fontos.</div>

Áruld már el, hogy ezek a full retardok ugyan mitől lennének nemzetiek ill. közszereplők.</div>

a nemzeti oldalt én se értem. csupa bűnöző, adócsaló, emigráns, félnótás, agersszív alkoholista. miért járatod le a nemzet szót Sodi?</div>

mondjuk a salamoni utalás sok mindent megmagyaráz, szóval arról a nemzetről van szó. így már világos, bár ahhoz nem sok közöm van, nem tudok hozzászólni. talmudista netpicsák vitája, ez a pontos megfogalmazás, nem a nemzeti sorskérdés.
Jan 16, 2013 13:51:12

Szerző: sodika Jan 16, 2013 13:54:23
Válasz
(0)
* ásít *

A keresztény kultúra zsidó eredetű, csupán túlhaladta azt.
Jan 16, 2013 13:54:23

Szerző: Rejsz felügyelő Jan 16, 2013 13:59:29
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>* ásít *

A keresztény kultúra zsidó eredetű, csupán túlhaladta azt.</div>

Sodi, vasárnap éjfélig még áll a szülinapi ingyenpizza-ajánlatom, ne szalaszd el a lehetőséget!
Jan 16, 2013 13:59:29

Szerző: Slim Shady Jan 16, 2013 13:59:41
Válasz
(10)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>* ásít *

A keresztény kultúra zsidó eredetű, csupán túlhaladta azt.</div>
legalább itt hagyd abba a cionista propagandát, hát nem elég, hogy a fácsén mérgezed az ismerőseidet, még itt is megpróbálod a magyarságba vájni a fogaidat, salamon?
Jan 16, 2013 13:59:41

Szerző: Brian Jan 16, 2013 13:59:49
Válasz
(5)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>* ásít *

A keresztény kultúra zsidó eredetű, csupán túlhaladta azt.</div>
salamon zsidó volt, mátyás meg magyar. te meg minden jel szerint szintén zsidó vagy.
Jan 16, 2013 13:59:49

Szerző: tigris Jan 16, 2013 14:03:29
Válasz
(6)
szép ez a cionista propaganda, de itt nem dől be neki senki, salamon fattya!
Jan 16, 2013 14:03:29

Szerző: snecigeci Jan 16, 2013 14:03:53
Válasz
(1)
Sodinak mindenki hazafi, aki zsidózik. Evidencia.
Jan 16, 2013 14:03:53

Szerző: Echelon néni Jan 16, 2013 14:04:43
Válasz
(3)
Nagyon sajnálom, hogy tegnap este nem fórumoztam. Most visszaolvastam és vinnyogva röhögök vagy negyed órája.

Büdöskorcs, te milyen "nemzeti ügyben" vagy kompetens? A kettőezerhatos Kossuth téri cigánytábor tagjainak sorsa legfeljebb közegészségügyi probléma.
Ezeken a figurákon az egész ország röhögött, kezdve Satu parancsnokal és a botra tűzött gumitehénnel, a szánalmasan keménykedő ősmagor Budaházyn át a lúzer Gondáig.

Tessék, lehet ezen nem röhögni:

<a href="http://index.indavideo.hu/video/United_Colors_of_Kossuth_ter" rel="nofollow" target="_blank">http://index.indavideo.hu/video/United_Colors_of_Kossuth_ter</a>

Aki megmondja a kócos szónok nevét és azt, hogy mára mi lett belőle az vendégem egy fagyasztott pizzára. A videóban a kedvencem az agresszív parasztarc aki a vidéki spanokat hiányolja. Milyen piros már a feje :-)
Jan 16, 2013 14:04:43

Szerző: Sodilegnagyobbrajongoja Jan 16, 2013 14:05:13
Válasz
(1)
Mit tudsz te bármilyen kultúráról? Mikor olvastál utoljára könyvet?
Jan 16, 2013 14:05:13

Szerző: Csak egy olvasó Jan 16, 2013 14:05:26
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">tigris</div>a nemzeti oldalt én se értem. csupa bűnöző, adócsaló, emigráns, félnótás, agersszív alkoholista. miért járatod le a nemzet szót Sodi?</div>
Nem alkoholisták, csak kell nekik a folyadék. Méghozzá jó sok a jelekből ítélve:

"... nem sok kocsma maradt ki a Nádor utcában 2006-7-8-ban..."
Jan 16, 2013 14:05:26

Szerző: Echelon néni Jan 16, 2013 14:07:02
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>* ásít *A keresztény kultúra zsidó eredetű, csupán túlhaladta azt.</div>

Túlhaladta? Mégis miben? Csinálunk egy teológiai vitaestet vagy tegnap eleget égtél már?
Jan 16, 2013 14:07:02

Szerző: broni Jan 16, 2013 14:09:22
Válasz
(6)
nem a keresztény kultura zsidó erdetű, hanem isten is zsidó!!!dicsőség jehovának és népének!!!
Jan 16, 2013 14:09:22

Szerző: Echelon néni Jan 16, 2013 14:15:23
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">tigris</div>
nemzeti sorskérdések kérem.</div>

Hiába gúnyolódsz: ami nemzeti közszereplőkkel történik, az igenis fontos. A viták pedig jók, mert azok rendezése után köszönt be a nemzeti egység.

Én csak azért ironizálok rajtuk ott, hogy lássa be végre mindkét oldal, mennyire nagy hülyeség egy Facebook-os cicaharc. :D</div>

Milyen nemzeti egység? :-)
Jan 16, 2013 14:15:23

Szerző: szpítsopp Jan 16, 2013 14:18:14
Válasz
(3)
sodi,ha lesz dinnyés vs harcitörpe bokszmeccs, ugye nem leszel olyan bolond, hogy ne használd ki a jegyértékesítésben rejlő aranybányát? ha a gála főmeccse a púp vs Sherlock Porks lenne, nincs az a pénz, amit ne kérhetnél el a trolloktól, akár PPV alapon.

ravasz egy zsidó vagy te zsidó, valld be, ezért csináltad az egészet. a bedobott bokszos hasonlat mesteri volt, a két tévedésednek köszönhetően hajdú ugrott, és továbbvitte a fonalat. ez a shaját megoldásh?
Jan 16, 2013 14:18:14

Szerző: here Jan 16, 2013 14:18:21
Válasz
(2)
nem megy ez a hídemberkedés

Attila Hajdu ".... a kunstruktív kritika mindíg épít és segít mindenkit." Ez szép volt SoDI. Mondjuk 1957-ben egy Kádár beszédben, legalább ötször biztosan elhangzott ez. Az idők nem változtak.
Jan 16, 2013 14:18:21

Szerző: here Jan 16, 2013 14:18:53
Válasz
(2)
közben hajdu és bécigány között boksz szerveződik. lesz közvetítés?
Jan 16, 2013 14:18:53

Szerző: en egy 63 eves nyugger va Jan 16, 2013 14:21:14
Válasz
(1)
sodifasz, ha mar boxolunk, ki allsz egy nyugger ellen???
Jan 16, 2013 14:21:14

Szerző: here Jan 16, 2013 14:21:26
Válasz
(2)
azért bécigány udvariasan agresszív házmester modora se semmi
Jan 16, 2013 14:21:26

Szerző: IsmeretlenJoAkaro Jan 16, 2013 14:24:41
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>* ásít *

A keresztény kultúra zsidó eredetű, csupán túlhaladta azt.</div>

Te megis milyen szinten ismered a kereszteny kulturat? Milyen kereszteny szerzoket olvastal?
Jan 16, 2013 14:24:41

Szerző: Patyi keco Jan 16, 2013 14:25:37
Válasz
(1)
sodi hiaba rinylasz anyaddal egyutt, tobbet nem kinalok a putritokert mint 7 m. es tudom az enyem a legmagasabb ajanlat.
Jan 16, 2013 14:25:37

Szerző: Csak egy olvasó Jan 16, 2013 14:26:38
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>* ásít *

A keresztény kultúra zsidó eredetű, csupán túlhaladta azt.</div>
Túlhaladta? Erre a részre nem emlékszem a Bibliából.
Jan 16, 2013 14:26:38

Szerző: ráksasza Jan 16, 2013 14:30:23
Válasz
(3)
Bécigány Hajdúnak:

"Valóban nem vagyok harcos, de a kilakoltatásokon megállom a helyem. sőt, megállnám a helyem önnel szemben is. Ha, ön, mint férfi csak az Interneten képes sértegetni egy másik férfit, akkor az szóra sem érdemes. Ezt régen úgy hívták párbaj. De mivel önt nem ismerem és ismeretlenül is tisztelnem kell, így eltekintek attól, hogy férfiasságában megsértsem. Viszont, ha már bokszról kezdtek beszélgetni és hajlandó is rá, egy bárti mérkőzésre beneveznék kesztyűkkel. Na, milyen korrekt ajánlatot tettem? Tegyen így ön is, amíg nem ismer meg jobban."

Sneci, fogod élőben köszfetyítyenyi a retardfightot?
Jan 16, 2013 14:30:23

Szerző: Kiss Endre Farkas Jan 16, 2013 14:32:39
Válasz
(7)
<div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div><div class="quote">
<div class="author">sodika</div>* ásít *A keresztény kultúra zsidó eredetű, csupán túlhaladta azt.</div>Túlhaladta? Erre a részre nem emlékszem a Bibliából.</div>

A keresztény kultúra az amelyikben zsidóznak. A zsidó kultúrában nem zsidóznak, tehát a keresztény kultúra a fejlettebb, de már megint evidenciákat kell magyaráznom ami egy idő után unalmas.

De ezt nektek is tudnotok kéne, hisz Zsidók vagytok.

Na meló, csá.
Jan 16, 2013 14:32:39

Szerző: XVI. Benedek Jan 16, 2013 14:43:11
Válasz
(1)
Zsidók vagytok. Na meló, csá.
Jan 16, 2013 14:43:11

Szerző: Sodilegnagyobbrajongoja Jan 16, 2013 14:43:20
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">Patyi keco</div>sodi hiaba rinylasz anyaddal egyutt, tobbet nem kinalok a putritokert mint 7 m. es tudom az enyem a legmagasabb ajanlat.</div>
Tiéd az egyetlen ajánlat.
Jan 16, 2013 14:43:20

Szerző: sodika Jan 16, 2013 14:43:37
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div>
Túlhaladta? Erre a részre nem emlékszem a Bibliából.</div>

"Új törvényeket hoztam nektek."
* ásít *

Ez már tényleg fájdalmasan az evidencia szintje.
Jan 16, 2013 14:43:37

Szerző: Bartos Cs. István Jan 16, 2013 14:44:19
Válasz
(1)
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=P5ndM_u9bjU" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=P5ndM_u9bjU</a>

Úgybizony!
Jan 16, 2013 14:44:19

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 16, 2013 14:45:42
Válasz
(3)
retard körökben azzal dicsekednek, hogy ki nem elmebeteg:

Attila Hajdu <a href="http://www.pestmegyei-hirhatar.hu/hir/bizonyitottan-nem-elmebeteg-hajdu-attila" rel="nofollow" target="_blank">http://www.pestmegyei-hirhatar.hu/hir/bizonyitottan-nem-elmebeteg-hajdu-attila</a> Balogh Úr! Nem szívesen kommunikálok Önnel, de mondjuk itt van egy válaszom.Nem tudom mi az a bárti mérkőzés de, ahogy az Eszter kapcsán megnyilvánulásra kényszerített ettől sem riadok vissza.
12 perce · Tetszik

Balogh Béla Rendben. Korrekt válasz. Erre vártam. A baráti azt jelenti, hogy fel vesszük a kesztyűt és megpróbáljuk egymást megütni. Na, nem kislányosan, hanem férfiasan. Győzzön a jobb. Kérem jelölje meg a helyet és az időpont. Egy embert viszek magammal, tegyen így ön is. Ők felügyelik a baráti mérkőzést. Telefonon is megbeszélhetjük: 06209160029
4 perce · Szerkesztve · Tetszik

Attila Hajdu Meg fogjuk beszélni.
5 perce · Tetszik

Balogh Béla Várom. Kb. mikor hív?

Kifelejtettem Kecskemétet. Ott egy kilakoltatást állítottunk meg.
2 perce · Tetszik

Attila Hajdu Fogom hívni.Ne aggódjon!
pár másodperce ·
Jan 16, 2013 14:45:42

Szerző: nyeméjtyem Jan 16, 2013 14:46:00
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">Slavoj</div>Kereszténynek lenni <i>pathétique</i>.

<img src="http://media.salon.com/2012/12/slavoj_zizek.jpg" alt="slavoj_zizek.jpg" /></div>
Ki ez az arc?
Jan 16, 2013 14:46:00

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 16, 2013 14:46:23
Válasz
(1)
sneci, a bandával mentek a mérkőzésre?:))
Jan 16, 2013 14:46:23

Szerző: Karalábé Hadnagy Jan 16, 2013 14:46:59
Válasz
(5)
<div class="quote"><div class="author">Rejsz felügyelő</div><div class="quote"><div class="author">sodika</div>* ásít *

A keresztény kultúra zsidó eredetű, csupán túlhaladta azt.</div>

Sodi, vasárnap éjfélig még áll a szülinapi ingyenpizza-ajánlatom, ne szalaszd el a lehetőséget!</div>

Sneci!

Ha élsz Rejsz felügyelő ajánlatával, a Casa Piadinából rendelj!
Én a Pesto e grana pizzát és a Sicilia piadinát ajánlom, nagyon finomak. Ezek ugyan húsmentesek, de biztos vagyok benne, hogy a húsos kajáik is jók, csak én olyat nem eszek (nyilván mocskos zsidó vagyok... evidenciák...).
<a href="http://www.netpincer.hu/casapiadina/hazhozszallitas/_etlap" rel="nofollow" target="_blank">http://www.netpincer.hu/casapiadina/hazhozszallitas/_etlap</a>

Ráadásul ott van a Kolosytól egy köpésre, a Szépvölgyi úton, szóval ha van ingyen wifi és megfelelő sávszélesség (nem tudom), akár törzshelyeddé is válhat.
Jan 16, 2013 14:46:59

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 16, 2013 14:47:07
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div>
Túlhaladta? Erre a részre nem emlékszem a Bibliából.</div>

"Új törvényeket hoztam nektek."
* ásít *

Ez már tényleg fájdalmasan az evidencia szintje.</div>

ebből csúnya beégés lesz. csúnyább, mint szálasi és horthy esetében volt. te sötét bunkó.:))
Jan 16, 2013 14:47:07

Szerző: grafikus007 Jan 16, 2013 14:49:13
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div>
Túlhaladta? Erre a részre nem emlékszem a Bibliából.</div>

"Új törvényeket hoztam nektek."
</div>

amiket be se tartasz, úgyhogy inkább kussoljál, zsidó!
Jan 16, 2013 14:49:13

Szerző: Karalábé Hadnagy Jan 16, 2013 14:51:16
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>sneci, a bandával mentek a mérkőzésre?:))</div>

Betonozás lesz? Hát füstgép?
Jan 16, 2013 14:51:16

Szerző: Bartos Cs. István Jan 16, 2013 14:52:21
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div>
Túlhaladta? Erre a részre nem emlékszem a Bibliából.</div>

"Új törvényeket hoztam nektek."
* ásít *

Ez már tényleg fájdalmasan az evidencia szintje.</div>
Én pedig elhoztam a bartosizmust!
Jan 16, 2013 14:52:21

Szerző: szpítsopp Jan 16, 2013 14:55:37
Válasz
(5)
<div class="quote"><div class="author">nyeméjtyem</div><div class="quote"><div class="author">Slavoj</div>Kereszténynek lenni <i>pathétique</i>.

<img src="http://media.salon.com/2012/12/slavoj_zizek.jpg" alt="slavoj_zizek.jpg" /></div>
Ki ez az arc?</div>

<a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Slavoj_%C5%BDi%C5%BEek" rel="nofollow" target="_blank">http://en.wikipedia.org/wiki/Slavoj_%C5%BDi%C5%BEek</a>

TL;DR : egy szakmailag erősen megkérdőjelezhető filozófus-popsztár.
Jan 16, 2013 14:55:37

Szerző: Csak egy olvasó Jan 16, 2013 14:56:48
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div>
Túlhaladta? Erre a részre nem emlékszem a Bibliából.</div>

"Új törvényeket hoztam nektek."
* ásít *

Ez már tényleg fájdalmasan az evidencia szintje.</div>
Szóval, ha vannak már meglévő törvények és mellé újakat hoznak, az miért jelentené, hogy a régiek onnantól semmisek? Tudom, hogy neked nagyon jól jönne, ha például az Újszövetség eltörölné az ószövetségi Tízparancsolatot (köztük a szüleid tiszteletét), de sajna nem ez a helyzet. Nem felülírta, hanem kiegészítette.

Amúgy ebbe már itt is beleakadtál:
<a href="http://sgforum.hu/listazas.php3?azonosito=politika&amp;id=1076443861" rel="nofollow" target="_blank">http://sgforum.hu/listazas.php3?azonosito=politika&amp;id=1076443861</a>

A topik címe külön figyelemreméltó.
Jan 16, 2013 14:56:48

Szerző: Karalábé Hadnagy Jan 16, 2013 14:57:50
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">szpítsopp</div><div class="quote"><div class="author">nyeméjtyem</div><div class="quote"><div class="author">Slavoj</div>Kereszténynek lenni <i>pathétique</i>.

<img src="http://media.salon.com/2012/12/slavoj_zizek.jpg" alt="slavoj_zizek.jpg" /></div>
Ki ez az arc?</div>

<a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Slavoj_%C5%BDi%C5%BEek" rel="nofollow" target="_blank">http://en.wikipedia.org/wiki/Slavoj_%C5%BDi%C5%BEek</a>

TL;DR : egy szakmailag erősen megkérdőjelezhető filozófus-popsztár.</div>

Egy szlovén Puzsér?
Jan 16, 2013 14:57:50

Szerző: Karalábé Hadnagy Jan 16, 2013 15:03:58
Válasz
(8)
Lehetséges, hogy az itt látható aktfotón Sneci pózol?
<a href="http://sgforum.hu/listazas.php3?azonosito=politika&amp;id=1076443861" rel="nofollow" target="_blank">http://sgforum.hu/listazas.php3?azonosito=politika&amp;id=1076443861</a>

(A képet megosztó felhasználó neve "observer", hobbija a keleti kultúra.)
Jan 16, 2013 15:03:58

Szerző: Zulu Jan 16, 2013 15:04:51
Válasz
(12)
<div class="quote"><div class="author">Karalábé Hadnagy</div>
Egy szlovén Puzsér?</div>

Ez faszarc lelki vereto. Egy igazi seggfej, artany-seggnyalo fasz, akinek valamiert rendszeresen szuksege van a muveltsege fitogtatasara a forumon. Nem mintha szloven popsztarokat ismerni annyira hozzatartozna az egyetemes muveltseghez, de hat nem csak sodika lehet autista.
Jan 16, 2013 15:04:51

Szerző: Slim Shady Jan 16, 2013 15:05:13
Válasz
(4)
SoDI--- 2004. feb. 24. 15:17 | Válasz | #398
Jaa, látom...
Ez elég hosszú...
Feltöltöm a telefonomba a Talmudi gyűlölet, a fajelmélet, és a Cion Bölcsei mellé, és át fogom olvasni...
Majd ha végeztem vele, reflektálok is :)
Jan 16, 2013 15:05:13

Szerző: Echelon néni Jan 16, 2013 15:06:50
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Csak egy olvasó</div>Túlhaladta? Erre a részre nem emlékszem a Bibliából.</div>"Új törvényeket hoztam nektek."* ásít *Ez már tényleg fájdalmasan az evidencia szintje.</div>

Ez mennyiben jelent túlhaladást, professzor úr? Egyrészt mint számít egy közepes képességű prófétácska agymenése, másrészt hol éred tetten a ószövetségi törvények elavulását? Konkrétan, ha lehet.
Jan 16, 2013 15:06:50

Szerző: szpítsopp Jan 16, 2013 15:07:07
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">Karalábé Hadnagy</div><div class="quote"><div class="author">szpítsopp</div><div class="quote"><div class="author">nyeméjtyem</div><div class="quote"><div class="author">Slavoj</div>Kereszténynek lenni <i>pathétique</i>.

<img src="http://media.salon.com/2012/12/slavoj_zizek.jpg" alt="slavoj_zizek.jpg" /></div>
Ki ez az arc?</div>

<a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Slavoj_%C5%BDi%C5%BEek" rel="nofollow" target="_blank">http://en.wikipedia.org/wiki/Slavoj_%C5%BDi%C5%BEek</a>

TL;DR : egy szakmailag erősen megkérdőjelezhető filozófus-popsztár.</div>

Egy szlovén Puzsér?</div>

annyi a különbség, hogy ezzel a figurával akadémikusok vitakoznak, és nem nagy feró :P
Jan 16, 2013 15:07:07
« 1292 1293 1294 1295 1296 1297 1298 1299 1300 1301 »
1739565 komment.

112 látogató online.

A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™