« 1297 1298 1299 1300 1301 1302 1303 1304 1305 1306 »
1739577 komment.

Szerző: Géntolvaj református Jan 17, 2013 19:20:22
Válasz
(6)
Sodi, kurva szar szülinapot kívánok neked!
Jan 17, 2013 19:20:22

Szerző: A pátyi piton Jan 17, 2013 19:22:44
Válasz
(19)
Hagyjátok már. Egész nap engem nyúzott, vert. Aztán már azt hittem,hogy végre meg fog mosni és pihenhetek erre mit látok, megpróbál beletuszkolni a saját seggébe :-( Mindezt úgy,hogy az úrnő méretes rózsaszín selyem bugyija van rajta.
Utálom a szülinapjait.
Jan 17, 2013 19:22:44

Szerző: Béla Jan 17, 2013 19:28:42
Válasz
(2)
Sneci, milyen a szegényes szülinapod? Fincsi?
Jan 17, 2013 19:28:42

Szerző: Ószövetségi Düh Jan 17, 2013 19:37:43
Válasz
(5)
<div class="quote"><div class="author">Danyiil Romanovics</div>Sneci, a szülinapodon (boldogabbat!) is a trollokkal beszélgetsz tökegyedül otthon? Nem lúzerség ez?

Nem lenne oltári menő szétverni a Kakukk utcát, amíg Eszter nincs otthon, beleállítani a gitárt a falba, vízbe fojtani a hörcsögöket, kirúgni magad alól a szekrényt és a csilláron megkapaszkodni, bekenni lekvárral az ablakokat és a fűtést felcsavarva, csapokat nyitva hagyva angolosan távozni a Papucsoshoz egy pofa borra? A telefonba annyit mondanál, hogy "cica behordta", majd letennéd :D

Paródiarovat XD</div>

Sneci, Fórizs úgyis ki fog baszni, mivel cserben hagytad őt és becsicskultál Bécigánynak. Bécigány faputriját hamarosan eldózerolják, és megint építkezni fog, szerintem jól jönne neki néhány bútor, nyílászáró, csaptelepek, fürdőkád, mosogató, csempék, járólap, csillárok, tűzhely, miegymás.
Gondold meg, egyrészt elég jót szakíthatnál rajta, másrészt Bécigányt örökre leköteleznéd. Nem kéne többé a trollokkal vitatkoznod, csak pici ujjaddal rámutatsz, hogy melyik kapja a pofájába a söröskorsót, és a dolog el van intézve.
Jan 17, 2013 19:37:43

Szerző: Ószövetségi Düh Jan 17, 2013 19:40:24
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Szeretném erősítem megközelíteni a 100 évet.</div>

Hány 100 éves hajléktalant ismersz?
Jan 17, 2013 19:40:24

Szerző: Béla Jan 17, 2013 19:43:54
Válasz
(23)
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=hi3pbtrqy70" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=hi3pbtrqy70</a>

Gyerünk sneci, énekeljünk együtt:

Nincs semmi pénzem, reggel van a hátam púpos
Mindenki tudja, hogy én vagyok a szülinapos
Sok az adósságom –gom –gom –gorogom-gom
Ma van a szülinapom –pom-pom-porpom-pom
Énvok a recskagnóm –gom –gom –gorogom-gom
Ma van a szülinapom -pom-pom-porpom-pom

Az idő rohan, velem is egy év elszaladt
Ezért kétszer annyi lett az adósságom ezalatt
Felállt a faszom –szom –szom –szom –szoroszom-szom
Ma van a szülinapom –pom-pom-pom-porpom-pom
Velem van Aaron –rom –rom –rom –rororom-rom
Ma van a szülinapom -pom-pom-pom-porpom-pom

Fordítva élek, és nem leszek már agilisabb
Ki tudja miért annál inkább szenilisebb
(itt nem kellett változtatni)
Jávorszarvas az arcom –com –com –com –corocom-com
Ma van a szülinapom -pom-pom-pom-porpom-pom
Soha nem volt csajom –jom –jom –jom –jorojom-jom
Ma van a szülinapom pom-pom-pom-porpom-pom

Hol a repcsiii?
Egy idő óta folyton elhagyom a szüleimet
hetyetye--mifaaan?--oarhhg-kikmakukk?
És nem tudom a szövegemet!
Nincs semmi célom –lom –lom –lom –lorolom-lom
Ma van a szülinapom -pom-pom-pom-porpom-pom
Az életem egy rom –rom –rom –rom –rororom-rom
Ma van a szülinapom -pom-pom-pom-porpom-pom

Mostantól fáj már a hátam, és zsíros a hajam
Hangosan sikíts, ha meglátod a túrós kéjrudam!
Beteg vok de nem tudom –dom –dom –dom –dorodom-dom
Ma van a szülinapom-pom-pom-pom-porpom-pom
Nincs másom csak sok trollom –lom –lom –lom –lorolom-lom
Harmincegyedik szülinapom pom-pom-pom-porpom-pom
Nincs Saját Megoldásom –som –som –som –sorosom-som
Harminckettedik szülinapom –pom-pom-pom-porpom-pom
Nincs semmi vagyonom –nom –nom –nom –noronom-nom
Harmincharmadik szülinapom –pom-pom-pom-porpom-pom
Nincs és nem lesz családom –dom –dom –dom –dorodom-dom
Harmincnegyedik szülinapom –pom-pom-pom-porpom-pom
Lankad már a faszom –szom –szom –szom –szoroszom-szom
Századik szülinapom –pom-pom-pom-porpom-pom
MUHHAHHHAHHHAHHHHAHAHHAHHHHAHHA hom-hom-hom-horhom-hom!

Boldog Szegényes Szülinapot Kívánok Sneci! (BSzSzK)
Jan 17, 2013 19:43:54

Szerző: Béla Jan 17, 2013 19:46:17
Válasz
(4)
Ja és ki ne merd verni a klipben lévő kislányokra te beteg recskagnóm, még akkor sem, ha szülinapod van!
Jan 17, 2013 19:46:17

Szerző: Béla Jan 17, 2013 19:50:21
Válasz
(1)
<i>

Nem szokásom magamat idézni, de sneckó, ezt alaposan olvasd el. Sokszor.</i>
Jan 17, 2013 19:50:21

Szerző: Béla Jan 17, 2013 19:50:47
Válasz
(2)
Bocs, ezt:

Nincs másom csak sok trollom –lom –lom –lom –lorolom-lom
Jan 17, 2013 19:50:47

Szerző: Géntolvaj református Jan 17, 2013 20:30:03
Válasz
(1)
"Mert bizony Kun Béla bűnös népe valóban sokkal tartozik a magyar áldozatok leszármazottainak."

Sodi, már megint itt tartunk? Mi a faszért kéne a zsidóknak bocsánatot kérniük Kun Béláért? Nem te mondtad, hogy nem létezik kollektív bűnösség? Ennyek semmi értyelme.
Jan 17, 2013 20:30:03

Szerző: Zulu Jan 17, 2013 20:34:26
Válasz
(3)
1982
Today is his birthday

Boldog szülinapot, kobold! Milyen bulit terveztél estére? Sok barátod felköszöntött már?
Jan 17, 2013 20:34:26

Szerző: Csendes többség Jan 17, 2013 20:53:23
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div>"Mert bizony Kun Béla bűnös népe valóban sokkal tartozik a magyar áldozatok leszármazottainak."

Sodi, már megint itt tartunk? Mi a faszért kéne a zsidóknak bocsánatot kérniük Kun Béláért? Nem te mondtad, hogy nem létezik kollektív bűnösség? Ennyek semmi értyelme.</div>

az mszmp párttagok és leszármazottaik nem tartoznak sokkal az áldozataiknak?
Jan 17, 2013 20:53:23

Szerző: iThroll Jan 17, 2013 20:53:49
Válasz
(4)
basszus!! imádom ezt a fórumot :DDD

Endre, te a világ legnagyobb csicskája vagy - és ehhez kétség nem férhet
Jan 17, 2013 20:53:49

Szerző: Callahan Jan 17, 2013 21:11:45
Válasz
(6)
Sodi, milyen érzés 31 évesnek lenni?
Ő pár nappal ezelőtt lett épp ennyi:

<img src="http://go.sky.com/SVOD/SKYENTERTAINMENT/IMAGES/Bio/K/Kate%20Middleton/L_KateMiddleton.jpg" alt="L_KateMiddleton.jpg" />
(Kate Middleton)

Ő miért nem néz ki beesett arcú 30-as szarnak?
Hol az ősz, igénytelen frizura?
Miért nincsenek sárgás foltok a szeme alatt?
Miért szépek a fogai?

Nyem értyhem.
Jan 17, 2013 21:11:45

Szerző: Callahan Jan 17, 2013 21:14:07
Válasz
(5)
De rendes leszek, és kapsz ilyen anime-lófaszt, ezt úgyis szereted, verd ki rá az egyik sarokban:

<img src="http://fc03.deviantart.net/fs46/f/2009/193/8/2/My_Birthday_Alone___TIMK_by_kapie1571993.jpg" alt="My_Birthday_Alone___TIMK_by_kapie1571993" />
Jan 17, 2013 21:14:07

Szerző: Betty White Jan 17, 2013 21:17:29
Válasz
(2)
<img src="http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMjA2OTA5NTUyMF5BMl5BanBnXkFtZTcwNjMwNzYzMw@@._V1._SY314_CR9,0,214,314_.jpg" alt="MV5BMjA2OTA5NTUyMF5BMl5BanBnXkFtZTcwNjMw" />

*91 éve született, de jobban tartja magát Sodinál*
Jan 17, 2013 21:17:29

Szerző: seymour schwartz Jan 17, 2013 21:19:36
Válasz
(1)
A kérdés már csak az, hogy a faszverős videó után Sodrák előrukkol-e valami újabb szülinapi meglepetéssel a trollok számára?
Jan 17, 2013 21:19:36

Szerző: Brian Jan 17, 2013 21:32:28
Válasz
(7)
<div class="quote"><div class="author">seymour schwartz</div>A kérdés már csak az, hogy a faszverős videó után Sodrák előrukkol-e valami újabb szülinapi meglepetéssel a trollok számára?</div>
két fasz verése egyszerre? ja, már az is megvolt
Jan 17, 2013 21:32:28

Szerző: Callahan Jan 17, 2013 21:51:52
Válasz
(2)
Sodi nagyon hallgat, lehet épp nekünk rögzíti a meglepit... Kezdek félni.
Jan 17, 2013 21:51:52

Szerző: snecigeci Jan 17, 2013 21:53:47
Válasz
(15)
Kiss Endre Farkas Éppen az előbb hívott fel a dr. Fórizs Eszter, és kifejtette, hogy pusztán amiatt, mert nem tartom őt felsőbbrendűnek a Balogh Bélához képest, egy undorító ember vagyok, akitől hányni kell.

És pusztán amiatt, mert a fentebb olvasható történet kivétel nélkül valamennyi szereplőjének viselkedését gyerekesnek neveztem, megutált, és hány tőlem, mert nem bírja az egyetlen kulturált és diplomatikus hangnemet.

Dr. Fórizs Esztert ideje nyilvánosan szembesíteni azzal, hogy ez a fajta szélsőségesen akarnok, és utálkozó viselkedése okozza azt, hogy az emberek sorban pártolnak el tőle. Erről most kezdek el írni egy nagyon részletes cikket. Ettől talán magába fog végre nézni, egyúttal a készülő anyag mindenki számára iránytű lesz az ő személyiségének vonatkozásának, hányadán álljon is ővele.

Dr. Fórizs Eszternek nagyjából másfél órája van mostantól kezdve, hogy őszinte hangon bocsánatot kérjen tőlem.
Jan 17, 2013 21:53:47

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 17, 2013 21:54:29
Válasz
(17)
buzi sneci ünnepel a facsén:

Balogh Béla Sodi. Már megmondtam, hogy ne ajánlgass te semmit. Te okoztad ezt az egész szarságot. Kerüld el a társaságomat. Komolyan mondom, ha nem fejezed be a szarságaidat és még egyszer általad felvetődik a nevem a tolladból, mindenért feljelentelek, amit veled kapcsolatban letöltöttem. Elég a szarkeveréseidből.
17 perce · Szerkesztve · Tetszik

Kiss Endre Farkas Na, most el mindenki a jó büdös kurva anyjába.
15 perce · Tetszik

Balogh Béla Sodi. ezt majd személyesen is mondd el nekem.
15 perce · Tetszik

Kiss Endre Farkas Éppen az előbb hívott fel a dr. Fórizs Eszter, és kifejtette, hogy pusztán amiatt, mert nem tartom őt felsőbbrendűnek a Balogh Bélához képest, egy undorító ember vagyok, akitől hányni kell.

És pusztán amiatt, mert a fentebb olvasható történet kivétel nélkül valamennyi szereplőjének viselkedését gyerekesnek neveztem, megutált, és hány tőlem, mert nem bírja az egyetlen kulturált és diplomatikus hangnemet.

Dr. Fórizs Esztert ideje nyilvánosan szembesíteni azzal, hogy ez a fajta szélsőségesen akarnok, és utálkozó viselkedése okozza azt, hogy az emberek sorban pártolnak el tőle. Erről most kezdek el írni egy nagyon részletes cikket. Ettől talán magába fog végre nézni, egyúttal a készülő anyag mindenki számára iránytű lesz az ő személyiségének vonatkozásának, hányadán álljon is ővele.

Dr. Fórizs Eszternek nagyjából másfél órája van mostantól kezdve, hogy őszinte hangon bocsánatot kérjen tőlem.
körülbelül egy perce
Jan 17, 2013 21:54:29

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 17, 2013 21:55:28
Válasz
(13)
buzi sneci, ez már a szülinapi partid, vagy az majd csak ezután kezdődik?:)))
Jan 17, 2013 21:55:28

Szerző: Sodilegnagyobbrajongoja Jan 17, 2013 21:56:51
Válasz
(5)
Kurva nagy.
Jan 17, 2013 21:56:51

Szerző: Sodilegnagyobbrajongoja Jan 17, 2013 21:57:18
Válasz
(5)
Tényleg mint az utolsó cigányok.
Jan 17, 2013 21:57:18

Szerző: Fotelrocker_Presszócigány Jan 17, 2013 21:58:11
Válasz
(3)
Heppi börszdéj tú júúú :))
Jan 17, 2013 21:58:11

Szerző: Csendes többség Jan 17, 2013 21:59:00
Válasz
(2)
"Erről most kezdek el írni egy nagyon részletes cikket."

van egy újabb ok, amiért nem dolgozik.
vagy lecsukják az elmebeteg ismerőseit, vagy elmebeteggé nyilvánítják őket, vagy éppen összevesznek.
kérdés hogy ezek zsenik vagy nagyon zsenik?
Jan 17, 2013 21:59:00

Szerző: Géntolvaj református Jan 17, 2013 21:59:13
Válasz
(8)
Sodi, mikor tervezel elmenni Bécigányhoz, és a szemébe mondani, hogy menjen a kurva anyjába? RGL kamerázhatná.:D
Jan 17, 2013 21:59:13

Szerző: snecigeci Jan 17, 2013 21:59:17
Válasz
(5)
Púp, kizárólag elmebetegekkel haverkodsz, aztán pedig csodálkozol, hogy elmebeteg módra viselkednek. Ennek shemmi értelme!
Jan 17, 2013 21:59:17

Szerző: Danyiil Romanovics Jan 17, 2013 22:00:35
Válasz
(9)
Snegó bekeményített! A gazdatestnek annyi!!!

<img src="http://www.collinpiprell.com/wp-content/uploads/2011/02/alien-emerging1-150x150.jpg" alt="alien-emerging1-150x150.jpg" />
Jan 17, 2013 22:00:35

Szerző: Géntolvaj református Jan 17, 2013 22:00:46
Válasz
(2)
Remélem, ezek után Hajdu Sodit is kihívja "tájbokszolni".:D
Jan 17, 2013 22:00:46

Szerző: Brian Jan 17, 2013 22:03:51
Válasz
(13)
ez az sodi, mondd meg a vén kurvának!! kérjen bocsánatot mindenért!! ne is add meg a 2500 forintot, nem érdemli meg, biztos zsidó!
Jan 17, 2013 22:03:51

Szerző: snecigeci Jan 17, 2013 22:03:59
Válasz
(8)
Sneci, öngyilkosságot követsz el azzal, hogy fórizs ellen fordulsz. Ne feledd, milyen jól keres, te pedig rajta élősködsz.

Tudom, hogy most a bor beszél belőled. Menj aludni, reggel pedig csicskulj be, kérj tőle bocsánatot, a többiek előtt pedig angolnázz ki a helyzetből.
Jan 17, 2013 22:03:59

Szerző: Emil Jan 17, 2013 22:06:21
Válasz
(7)
Ó snegó, te milyen ostoba tudsz lenni. Ecselonnéninek már nem is kell téged pofánbasznia, majd Bécigány helyre rak. Imádom, amikor saját magadnak telepíted a faszerdőt.
Jan 17, 2013 22:06:21

Szerző: Brian Jan 17, 2013 22:07:37
Válasz
(5)
valaki írjon már be sneci nevében bécigány falára egy anyázást, please
Jan 17, 2013 22:07:37

Szerző: Csendes többség Jan 17, 2013 22:07:45
Válasz
(7)
<div class="quote"><div class="author">Emil</div>Ó snegó, te milyen ostoba tudsz lenni. Ecselonnéninek már nem is kell téged pofánbasznia, majd Bécigány helyre rak. Imádom, amikor saját magadnak telepíted a faszerdőt.</div>

ez már régóta evidencia, hogy 100x jobban tudja magát szopatni sneci, mint ahogy a trollok tudják.
Jan 17, 2013 22:07:45

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 17, 2013 22:09:27
Válasz
(5)
<div class="quote"><div class="author">Emil</div>Ó snegó, te milyen ostoba tudsz lenni. Ecselonnéninek már nem is kell téged pofánbasznia, majd Bécigány helyre rak. Imádom, amikor saját magadnak telepíted a faszerdőt.</div>

az volna a legszebb ajándék a trolloknak sneci szülinapjára, ha fórizs baszná pofán a púpost.
Jan 17, 2013 22:09:27

Szerző: Brian Jan 17, 2013 22:12:25
Válasz
(4)
szerintetek fórizs személyesen rúgja picsán a gnómot a kakukkfészekben, vagy sodi elkotródik onnan, mielőtt az úrnő hazaér?
Jan 17, 2013 22:12:25

Szerző: Emil Jan 17, 2013 22:13:09
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div><div class="quote"><div class="author">Emil</div>Ó snegó, te milyen ostoba tudsz lenni. Ecselonnéninek már nem is kell téged pofánbasznia, majd Bécigány helyre rak. Imádom, amikor saját magadnak telepíted a faszerdőt.</div>

az volna a legszebb ajándék a trolloknak sneci szülinapjára, ha fórizs baszná pofán a púpost.</div>

Kiangolnázza magát, azt sajnos megússza. Bécigányét már nehezebben, hehehe. :D
Jan 17, 2013 22:13:09

Szerző: jiddise máme Jan 17, 2013 22:13:59
Válasz
(3)
Huh, ma is lesz műsor, ahogy elnézem. Nagyon helyes, mert be kell fejeznem egy anyagot, sokáig fent leszek, és kell időnként egy kis kikapcs.
Jan 17, 2013 22:13:59

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 17, 2013 22:14:25
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Sneci, öngyilkosságot követsz el azzal, hogy fórizs ellen fordulsz. Ne feledd, milyen jól keres, te pedig rajta élősködsz.

Tudom, hogy most a bor beszél belőled. Menj aludni, reggel pedig csicskulj be, kérj tőle bocsánatot, a többiek előtt pedig angolnázz ki a helyzetből.</div>

nyilvánvalóan nem lesz semmilyen poszt másfél óra múlva. majd Jövő héten a pál marcis poszt után
Jan 17, 2013 22:14:25

Szerző: jiddise máme Jan 17, 2013 22:17:58
Válasz
(2)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>nyilvánvalóan nem lesz semmilyen poszt másfél óra múlva. majd Jövő héten a pál marcis poszt után</div>

Meg különben is, meló van, csá.
Amúgy snecit most épp mindenki elküldte a pitsába?
Jan 17, 2013 22:17:58

Szerző: broni Jan 17, 2013 22:20:37
Válasz
(10)
ello!
Én voltam Lollynál többször is és Janánál, Naominál, Kimberlynél, Tiánál, A brazil Sabrinát kihagytam mert valaki írta itt, hogy futtatják.
Szóval Lolly:
<a href="http://rosszlanyok.hu/rosszlanyok.php?pid=szexpartner-data&amp;member=Lolly_Beauty+36304369883&amp;id=2390" rel="nofollow" target="_blank">http://rosszlanyok.hu/rosszlanyok.php?pid=szexpartner-data&amp;member=Lolly_Beauty+36304369883&amp;id=2390</a>
Ő áll a legközelebb az önmegvalósításhoz, évről évre szebb, igazán ad magára, mi több fergeteges luxusban él.
Több videója van már a youtubeon, ott derült ki először, hogy ami szexi az szexi, ami izgat az izgat, és ami kell az kell!
Rugalmas időbeosztással dolgozik azt tudom, hogy nem hajtós, csak 2-3 embert fogad naponta kedvétől függően, de szerintem annak a maximumot nyujtja.Tudtommal csak a női szerepet vállalja, mondván ő nem dugja bele akárkibe és nem szereti ha összekeverednek a szerepek, vagy ha műsoros lesz a gumi.Igaza van, a férfi legyen férfi.Így is boldoggá tudtuk egymást tenni.
Róla abszolút nem mondható meg a férfi múltja, még a hangja is szexi hogy kicsit sejpít és pöszén beszél, nyílván a telt ajkaitól.Az ágyban frenetikus, simán a számra ül, hogy nyaljam a golyoit, a farka húsfarok és elég vaskos, többször is megvolt a számban:)Pedig aztán hormonozik ezerrelA popsija, a popsi lyuka mintha gumiból lenne, majdnem az egész kezem belefér!
Mindhárom alkalommal többet voltam nála egy óránál.15 nála egy numera, vagy az óra 20 ha jól akarod érezni magad:)
Janánál is voltam, csalódás volt, mert egy 1 db foga sincs és is fordultam.
Naomi egy igazi lehúzós műmájer roma (lányka), icipici farokkal (ami nem meglepő, mert hormonozik, hiszen honnan lenne ekkora feneke)
a büdös vityillóban, kb. 20 perc alatt kidobott, de nem maradtam volna tovább, szerencsétlenkedés volt az egész, számomról is és az ő számáról is.Coryn lekezelő a telefonban, és fölényes, nem lehet semmi plusz kérésed, vagy úgy van ahogy ő mondja vagy sehogy, így sztornó.
A legnagyobb csalódás Kimberly. Ha nem lenne a 2 focilabda dudája, meg a szanaszét retusált fotója, akkor aztmondanám, hogy egy parasztfiú, igazi kiejtéssel.Abszolút nincs akkora farka amekkorának hírdeti, és használni sem tudja, alig fér el a didkójától.Nem is pornós, 1 filmet nem tudott felmutatni, csak a hasára élvezhettem, ami fehér volt és szőrös, férfi has, férfi fenékkel, mondom tényleg csak a labdák vonzottak.
Tia kedves, aranyos, látszik élőben, hogy 30 éves, neki is kis farka van, és egy hatalmas vágás a hasán ami autóbalesetből származik, ez kicsit sokk volt és kicsit drága ahhoz képest, hogy nem profi és mindent gumival csinál.
Úgyhogy barátaim, számomra egyértelműen Lolly az ideális shemale szerető, nálam más szóba se jöhet!


ezt nem innem írta valaki???
Jan 17, 2013 22:20:37

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 17, 2013 22:20:49
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">jiddise máme</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>nyilvánvalóan nem lesz semmilyen poszt másfél óra múlva. majd Jövő héten a pál marcis poszt után</div>

Meg különben is, meló van, csá.
Amúgy snecit most épp mindenki elküldte a pitsába?</div>

nem, most éppen önfeledten ünnepli a szülinapját egy nagy baráti társasággal egy drága szórakozóhelyen.

*paródiarovat
Jan 17, 2013 22:20:49

Szerző: banshee Jan 17, 2013 22:22:20
Válasz
(2)
Most bátorra itta magát, aztán elmúlik az alkohol hatása és becsicskul.

Facse fala gondolom mentve van...
Jan 17, 2013 22:22:20

Szerző: Brian Jan 17, 2013 22:23:29
Válasz
(5)
<div class="quote"><div class="author">broni </div>ello!
Én voltam Lollynál többször is és Janánál, Naominál, Kimberlynél, Tiánál, A brazil Sabrinát kihagytam mert valaki írta itt, hogy futtatják.
Szóval Lolly:
<a href="http://rosszlanyok.hu/rosszlanyok.php?pid=szexpartner-data&amp;member=Lolly_Beauty+36304369883&amp;id=2390" rel="nofollow" target="_blank">http://rosszlanyok.hu/rosszlanyok.php?pid=szexpartner-data&amp;member=Lolly_Beauty+36304369883&amp;id=2390</a>
Ő áll a legközelebb az önmegvalósításhoz, évről évre szebb, igazán ad magára, mi több fergeteges luxusban él.
Több videója van már a youtubeon, ott derült ki először, hogy ami szexi az szexi, ami izgat az izgat, és ami kell az kell!
Rugalmas időbeosztással dolgozik azt tudom, hogy nem hajtós, csak 2-3 embert fogad naponta kedvétől függően, de szerintem annak a maximumot nyujtja.Tudtommal csak a női szerepet vállalja, mondván ő nem dugja bele akárkibe és nem szereti ha összekeverednek a szerepek, vagy ha műsoros lesz a gumi.Igaza van, a férfi legyen férfi.Így is boldoggá tudtuk egymást tenni.
Róla abszolút nem mondható meg a férfi múltja, még a hangja is szexi hogy kicsit sejpít és pöszén beszél, nyílván a telt ajkaitól.Az ágyban frenetikus, simán a számra ül, hogy nyaljam a golyoit, a farka húsfarok és elég vaskos, többször is megvolt a számban:)Pedig aztán hormonozik ezerrelA popsija, a popsi lyuka mintha gumiból lenne, majdnem az egész kezem belefér!
Mindhárom alkalommal többet voltam nála egy óránál.15 nála egy numera, vagy az óra 20 ha jól akarod érezni magad:)
Janánál is voltam, csalódás volt, mert egy 1 db foga sincs és is fordultam.
Naomi egy igazi lehúzós műmájer roma (lányka), icipici farokkal (ami nem meglepő, mert hormonozik, hiszen honnan lenne ekkora feneke)
a büdös vityillóban, kb. 20 perc alatt kidobott, de nem maradtam volna tovább, szerencsétlenkedés volt az egész, számomról is és az ő számáról is.Coryn lekezelő a telefonban, és fölényes, nem lehet semmi plusz kérésed, vagy úgy van ahogy ő mondja vagy sehogy, így sztornó.
A legnagyobb csalódás Kimberly. Ha nem lenne a 2 focilabda dudája, meg a szanaszét retusált fotója, akkor aztmondanám, hogy egy parasztfiú, igazi kiejtéssel.Abszolút nincs akkora farka amekkorának hírdeti, és használni sem tudja, alig fér el a didkójától.Nem is pornós, 1 filmet nem tudott felmutatni, csak a hasára élvezhettem, ami fehér volt és szőrös, férfi has, férfi fenékkel, mondom tényleg csak a labdák vonzottak.
Tia kedves, aranyos, látszik élőben, hogy 30 éves, neki is kis farka van, és egy hatalmas vágás a hasán ami autóbalesetből származik, ez kicsit sokk volt és kicsit drága ahhoz képest, hogy nem profi és mindent gumival csinál.
Úgyhogy barátaim, számomra egyértelműen Lolly az ideális shemale szerető, nálam más szóba se jöhet!


ezt nem innem írta valaki???</div>

én vagyok a hülye, mert elkezdem olvasni a hülyeségeidet.
Jan 17, 2013 22:23:29

Szerző: Fórizs-korszak Jan 17, 2013 22:26:40
Válasz
(12)
R.I.P
Jan 17, 2013 22:26:40

Szerző: snecigeci Jan 17, 2013 22:28:22
Válasz
(4)
Ki lesz a következő gazdatest? Borbély?
Jan 17, 2013 22:28:22

Szerző: Zulu Jan 17, 2013 22:28:52
Válasz
(5)
<div class="quote"><div class="author">Fórizs-korszak</div>R.I.P</div>

<img src="http://2.bp.blogspot.com/-tGcMdE4ax78/TbuzuDxvq7I/AAAAAAAAAHQ/0kDdBY4HW0w/s1600/end-of-an-era2.png" alt="end-of-an-era2.png" />
Jan 17, 2013 22:28:52

Szerző: A pátyi piton Jan 17, 2013 22:31:39
Válasz
(5)
Na úgy néz ki az őrült tekintetű doktornénibe többet nem próbál meg belegyömöszölni.
Viszont már megint ideges és ezt rajtam veri le :-(
Remélgem holnap azért meg fog mosni vagy legalább bosszúból beletöröl a dokinéni függönyébe.
Na meló, csá.
Jan 17, 2013 22:31:39

Szerző: iThroll Jan 17, 2013 22:33:58
Válasz
(3)
sneci most már köphetsz fórizsról!

tényleg titán sunázta?
tényleg egy garázda, verekedő némber?
Jan 17, 2013 22:33:58

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 17, 2013 22:34:30
Válasz
(2)
még 50 perc van a fórizs-posztig. izgulok.
Jan 17, 2013 22:34:30

Szerző: Brian Jan 17, 2013 22:34:54
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">iThroll</div>sneci most már köphetsz fórizsról!

tényleg titán sunázta?
tényleg egy garázda, verekedő némber?</div>

tényleg nagyobb farka van, mint neked?
Jan 17, 2013 22:34:54

Szerző: informátor Jan 17, 2013 22:36:45
Válasz
(3)
Sodi éppen könnyes szemekkel, teljes hangerőn bömbölteti ezt a dalt, és közben nagyokat húz a demizsonból:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=K_xQ7BQXeG0" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=K_xQ7BQXeG0</a>
Jan 17, 2013 22:36:45

Szerző: informátor (az igazi) Jan 17, 2013 22:47:39
Válasz
(1)
Sodika remélem azt is megemlíted a posztodban, amikor Titánt lepofozta Fórizs.

Illetve arra is térj ki légy szíves, hogy miért itat Foris egy alkoholistát (novotni)?
Jan 17, 2013 22:47:39

Szerző: titán Jan 17, 2013 22:55:05
Válasz
(3)
a brazil szexnagyi még többet ver, mint xénia :(((
Jan 17, 2013 22:55:05

Szerző: Ószövetségi Düh Jan 17, 2013 22:56:29
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>még 50 perc van a fórizs-posztig. izgulok.</div>

The Final Countdown!
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=YuayFYlMXt8" rel="nofollow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=YuayFYlMXt8</a>

Csak keményen, púpos, Fórizs igenis kérjen bocsánatot!!!
Jan 17, 2013 22:56:29

Szerző: iThroll Jan 17, 2013 23:01:31
Válasz
(5)
Belzepúpnak, a rongynak nagy veszteség vala,
hisz elfordult tőle Titán férfiasszonya
Jan 17, 2013 23:01:31

Szerző: Béla Jan 17, 2013 23:03:46
Válasz
(5)
Sneci, teljesen igaza van bécigányak, hogy te vagy a hunyó. fasznak posztoltad ki azt a képet? Tudtad 100%-ra, hogy az idióta dokinő be fog gurulni.

Miért kavarod a szart a szülinapodon is?
Jan 17, 2013 23:03:46

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 17, 2013 23:06:50
Válasz
(7)
<div class="quote"><div class="author">Béla</div>Sneci, teljesen igaza van bécigányak, hogy te vagy a hunyó. fasznak posztoltad ki azt a képet? Tudtad 100%-ra, hogy az idióta dokinő be fog gurulni.

Miért kavarod a szart a szülinapodon is?</div>

buzi sneci a szülinapján is a magyar nemzetért munkálkodó nemzeti radikálisokra támad, hiszen egy cionista zsidó.
Jan 17, 2013 23:06:50

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 17, 2013 23:07:55
Válasz
(1)
hol a fórizs-poszt, buzi sneci?
Jan 17, 2013 23:07:55

Szerző: elveszett gumivég Jan 17, 2013 23:08:14
Válasz
(1)
hol az ígért poszt, sodi?
Jan 17, 2013 23:08:14

Szerző: Ószövetségi Düh Jan 17, 2013 23:09:59
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">Emil</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div><div class="quote"><div class="author">Emil</div>Ó snegó, te milyen ostoba tudsz lenni. Ecselonnéninek már nem is kell téged pofánbasznia, majd Bécigány helyre rak. Imádom, amikor saját magadnak telepíted a faszerdőt.</div>

az volna a legszebb ajándék a trolloknak sneci szülinapjára, ha fórizs baszná pofán a púpost.</div>

Kiangolnázza magát, azt sajnos megússza. Bécigányét már nehezebben, hehehe. :D</div>

Hát, nem tudom. Ha a Krampusz eléggé felbassza magát, Sodikutya csaholása lehet, hogy kevés lesz.
Mekkora show lenne, ha pont a születésnapján lenne homeless :D
Jan 17, 2013 23:09:59

Szerző: Ágyneműtartó Jan 17, 2013 23:10:19
Válasz
(8)
* megtelt pállott herezacskószaggal *
Jan 17, 2013 23:10:19

Szerző: Beigért poszt. Jan 17, 2013 23:11:00
Válasz
(4)
Zsidók vagytok.
Jan 17, 2013 23:11:00

Szerző: Emil Jan 17, 2013 23:11:55
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">Ószövetségi Düh</div><div class="quote"><div class="author">Emil</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div><div class="quote"><div class="author">Emil</div>Ó snegó, te milyen ostoba tudsz lenni. Ecselonnéninek már nem is kell téged pofánbasznia, majd Bécigány helyre rak. Imádom, amikor saját magadnak telepíted a faszerdőt.</div>

az volna a legszebb ajándék a trolloknak sneci szülinapjára, ha fórizs baszná pofán a púpost.</div>

Kiangolnázza magát, azt sajnos megússza. Bécigányét már nehezebben, hehehe. :D</div>

Hát, nem tudom. Ha a Krampusz eléggé felbassza magát, Sodikutya csaholása lehet, hogy kevés lesz.
Mekkora show lenne, ha pont a születésnapján lenne homeless :D</div>

Á, legfeljebb holnap. Persze az értékéből így sem veszít... :D

Sodi, arra gondoltál már, hogy dolgozz?
Jan 17, 2013 23:11:55

Szerző: Sodilegnagyobbrajongoja Jan 17, 2013 23:12:04
Válasz
(8)
Endre, a Fórizs fikázó posztot Fórizs lakásában, Fórizs áramát és internetét használva írod, miközben Fórizs kajáját eszed? Fórizs kanapéján (ágyában?) fogsz aludni?
Jan 17, 2013 23:12:04

Szerző: Ágyneműtartó Jan 17, 2013 23:13:59
Válasz
(12)
<div class="quote"><div class="author">Sodilegnagyobbrajongoja</div>Endre, a Fórizs fikázó posztot Fórizs lakásában, Fórizs áramát és internetét használva írod, miközben Fórizs kajáját eszed? Fórizs kanapéján (ágyában?) fogsz aludni?</div>

Mindezt Fórizs tangájában és melltartójában, bizony!
Jan 17, 2013 23:13:59

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 17, 2013 23:19:17
Válasz
(4)
Kiss Endre Farkas Na jó, ez lesz itt a LEGUTOLSÓ hozzászólásom,
10 órája

azóta már 4 hozzászólásod volt ott, buzi sneci.
Jan 17, 2013 23:19:17

Szerző: Béla Jan 17, 2013 23:20:19
Válasz
(5)
Sneci, szerintem szarj Fórizs dohányzóasztalára, és verd szét egy klumpával. Sokkal jobban fogod érezni magadat.
Jan 17, 2013 23:20:19

Szerző: Csendes többség Jan 17, 2013 23:21:27
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>Kiss Endre Farkas Na jó, ez lesz itt a LEGUTOLSÓ hozzászólásom,
10 órája

azóta már 4 hozzászólásod volt ott, buzi sneci.</div>
Soha többet nem írok ide
Soha többet nem írok ide
Soha többet nem írok ide
Soha többet nem írok ide
Jan 17, 2013 23:21:27

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 17, 2013 23:22:22
Válasz
(3)
sneci, bosszúból verd meg novotnit.
Jan 17, 2013 23:22:22

Szerző: Ingyen Pizza Jan 17, 2013 23:24:05
Válasz
(1)
Mi a címed? Mondjad! Hallod?? HALLOD??!???
Jan 17, 2013 23:24:05

Szerző: Béla Jan 17, 2013 23:37:00
Válasz
(5)
Na bocsánatot kért Fórizs? :D
Jan 17, 2013 23:37:00

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 17, 2013 23:37:21
Válasz
(4)
letelt a másfél óra.

hol a fórizs-poszt, sneci?
Jan 17, 2013 23:37:21

Szerző: dr. Fórizs Eszter Jan 17, 2013 23:39:15
Válasz
(10)
Holnap ne gyere Sodi. Undorító ember vagy, és hánynom kell tőled.

A kulcsot hagyd a virágcserép alatt az ajtó mellett. És tedd vissza a helyére a tűsarkúimat!
Jan 17, 2013 23:39:15

Szerző: asd a Régi Troller Jan 17, 2013 23:39:57
Válasz
(1)
újabb csicskulás

volt aki mást várt?
Jan 17, 2013 23:39:57

Szerző: Balog Béla Jan 17, 2013 23:41:40
Válasz
(3)
Várom a posztot, Sodi.
Jan 17, 2013 23:41:40

Szerző: Emil Jan 17, 2013 23:41:57
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">asd a Régi Troller</div>újabb csicskulás

volt aki mást várt?</div>

linket légyszi.
Jan 17, 2013 23:41:57

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 17, 2013 23:45:01
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">Emil</div><div class="quote"><div class="author">asd a Régi Troller</div>újabb csicskulás

volt aki mást várt?</div>

linket légyszi.</div>

az a csicskulás, hogy nincs a fórizs-posztra mutató link.
Jan 17, 2013 23:45:01

Szerző: Béla Jan 17, 2013 23:52:07
Válasz
(19)
Ejj-ejj sneci, mondtam én, hogy ennek csúnya vége lesz!
<img src="https://img.sodika.dk/imgur.com/93YZa.jpg" alt="93YZa.jpg" />
Jan 17, 2013 23:52:07

Szerző: Mem diplómás Tról Jan 17, 2013 23:52:17
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">snecigeci</div>Kiss Endre Farkas Éppen az előbb hívott fel a dr. Fórizs Eszter, és kifejtette, hogy pusztán amiatt, mert nem tartom őt felsőbbrendűnek a Balogh Bélához képest, egy undorító ember vagyok, akitől hányni kell.</div>

Bóldóg szűletéss mapót Sódi! Lyól góndólóm hógy mem vólt szűletéss mapi mírelitt pidza és kóróg a Kúki Dóki gyómra? Pedigg ha Fórizst alynáróztadd vólna ma lehetet vólna naggy zabáláss!
Jan 17, 2013 23:52:17

Szerző: sodika Jan 17, 2013 23:57:57
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>az a csicskulás, hogy nincs a fórizs-posztra mutató link.</div>

Az első haragból írt részeket átfogalmaztam, és még csiszolom, de ennek ellenére mindjárt lesz link.
Jan 17, 2013 23:57:57

Szerző: Emil Jan 17, 2013 23:59:07
Válasz
(4)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>az a csicskulás, hogy nincs a fórizs-posztra mutató link.</div>

Az első haragból írt részeket átfogalmaztam, és még csiszolom, de ennek ellenére mindjárt lesz link.</div>

rekord becsicskulás!
Jan 17, 2013 23:59:07

Szerző: Béla Jan 18, 2013 00:00:20
Válasz
(14)
Látom azóta frissítetted a munkahelyedet is.
<img src="https://img.sodika.dk/imgur.com/O8n4j.jpg" alt="O8n4j.jpg" />
Jan 18, 2013 00:00:20

Szerző: Csendes többség Jan 18, 2013 00:02:27
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>az a csicskulás, hogy nincs a fórizs-posztra mutató link.</div>

Az első haragból írt részeket átfogalmaztam, és még csiszolom, de ennek ellenére mindjárt lesz link.</div>

a csendes többség várja a posztot, mert már azt hittük, hogy a zsidó trollok meghekkelték a gépünket, azért nem látjuk.
Jan 18, 2013 00:02:27

Szerző: Xénia Jan 18, 2013 00:02:55
Válasz
(2)
sodi, ha azonnal nem írsz posztot az ellen a szar ember ellen, én elmesélek mindent publikusan. MINDENT!!! És ezt vedd nagyon komolyan, ajánlom, hogy töröld ki, amit eddig írtál!!!
Jan 18, 2013 00:02:55

Szerző: Kétujjas sasfogás Jan 18, 2013 00:04:25
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>az a csicskulás, hogy nincs a fórizs-posztra mutató link.</div>

Az első haragból írt részeket átfogalmaztam, és még csiszolom, de ennek ellenére mindjárt lesz link.</div>

Tehát szokás szerint ez is egy csicskulós-angolnázós poszt lesz?
Jan 18, 2013 00:04:25

Szerző: Béla Jan 18, 2013 00:14:14
Válasz
(5)
Csicska vagy sneci!
Jan 18, 2013 00:14:14

Szerző: Géntolvaj református Jan 18, 2013 00:19:03
Válasz
(1)
Ugye, nem akkor fog felkerülni a Fórizs-poszt, amikor a Marcis?
Jan 18, 2013 00:19:03

Szerző: Géntolvaj református Jan 18, 2013 00:21:38
Válasz
(1)
Tajgi, egyébként úgy látom, te is elkezdtél hídemberkedni. Soditól tanultad?
Jan 18, 2013 00:21:38

Szerző: prolesz Jan 18, 2013 00:24:36
Válasz
(1)
Üdv a kilenckeriből mindenkinek!

Hanem broni, megértelek. Ritkán kattogok zamatos, jó illatú szépséges puncira, de most nagyon.
Jan 18, 2013 00:24:36

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 18, 2013 00:27:00
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>az a csicskulás, hogy nincs a fórizs-posztra mutató link.</div>

Az első haragból írt részeket átfogalmaztam, és még csiszolom, de ennek ellenére mindjárt lesz link.</div>

azt kívánom addig ne kapjál levegőt amíg nálad a mindjárt tart.
Jan 18, 2013 00:27:00

Szerző: gennyes féregzsidó Jan 18, 2013 00:36:25
Válasz
(2)
<a href="http://66masodperc.wordpress.com/2013/01/18/konstruktiv-kritika-dr-forizs-eszterrol/" rel="nofollow" target="_blank">http://66masodperc.wordpress.com/2013/01/18/konstruktiv-kritika-dr-forizs-eszterrol/</a>
Jan 18, 2013 00:36:25

Szerző: Ószövetségi Düh Jan 18, 2013 00:36:44
Válasz
(4)
Kapkodd magad púpos, mennék már aludni.
Jan 18, 2013 00:36:44

Szerző: Ószövetségi Düh Jan 18, 2013 00:39:20
Válasz
(1)
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div><a href="http://66masodperc.wordpress.com/2013/01/18/konstruktiv-kritika-dr-forizs-eszterrol/" rel="nofollow" target="_blank">http://66masodperc.wordpress.com/2013/01/18/konstruktiv-kritika-dr-forizs-eszterrol/</a></div>

Ott héderezik a recskás a krampusz pecójában, míg az otthon sincs, és kiböfög az internetre egy ilyet.

Azért ehhez már pofa kell.
Jan 18, 2013 00:39:20

Szerző: Callahan Jan 18, 2013 00:39:33
Válasz
(3)
"Amíg Dr. Fórizs Eszter nem megy el a legközelebbi könyvesboltba, és nem vásárol meg, valamint olvas ki egy menedzserekről, és vezetéselméletről szóló könyvet..."

Bazmeg.
Jan 18, 2013 00:39:33

Szerző: Béla Jan 18, 2013 00:41:56
Válasz
(4)
Vezetéselmélet sneci?

Te teljesen hülye vagy?

Ezt egyébként minek írtad ki: "Nem akartam elrontani a szülinapomat"?

Szerinted ki a faszt érdekel a te szülinapod, hát senki nem köszöntött fel, csak a trolljaid!!
Jan 18, 2013 00:41:56

Szerző: Béla Jan 18, 2013 00:42:31
Válasz
(3)
<div class="quote"><div class="author">Ószövetségi Düh</div>Kapkodd magad púpos, mennék már aludni.</div>

NE SIETTESD!!!
Jan 18, 2013 00:42:31

Szerző: sodika Jan 18, 2013 00:42:57
Válasz
(0)
<div class="quote"><div class="author">Ószövetségi Düh</div>kiböfög az internetre egy ilyet</div>

Eszter eddig azt hiányolta, és azt olvasta a szememre, hogy langyos vagyok, és nem nevezem nevén a dolgokat. Hát most ez egyrészt kívánsága szerint lett, másrészt a többszöri átfogalmazás után sikerült megoldanom, hogy ennek ellenére azért sérelmes ne legyen a cucc, hanem ehelyett nagyon tárgyilagos legyen.
Jan 18, 2013 00:42:57

Szerző: Ószövetségi Düh Jan 18, 2013 00:43:33
Válasz
(3)
"Amíg Dr. Fórizs Eszter nem megy el a legközelebbi könyvesboltba, és nem vásárol meg, valamint olvas ki egy menedzserekről, és vezetéselméletről szóló könyvet, és az elgondolásainak egyetlen kieszközölésére továbbra is kizárólag a konok, vitát nem tűrő, végén már kiabálva történő kierőszakolás eszközét ismeri, sorra fognak továbbra is elfordulni tőle az értelmes emberek, és csak azok maradnak mellette, akiknek a pillanatnyi együttműködését valamilyen módon megvásárolja."

Púp, a te együttműködésedet mivel vásárolta meg?
Ingyen lakhatással? Hogy akadna a torkodon a Fórizs hűtőjéből kilopott kaja, te hálátlan recskagnóm!
Jan 18, 2013 00:43:33
« 1297 1298 1299 1300 1301 1302 1303 1304 1305 1306 »
1739577 komment.

118 látogató online.

A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™