Trollopata
Jan 16, 2013 21:09:50
Sneci, ne arcoskodj, inkabb meselj, mi lesz a Flodnissal, most, hogy lelangyosozott, es okadnia kell toled? Kikakilod neki a gerinced?
Jan 16, 2013 21:09:50
Zulu
Jan 16, 2013 21:09:53
<div class="quote"><div class="author">broni </div><div class="quote"><div class="author">Zulu</div><div class="quote"><div class="author">Fotelrocker_Presszócigány</div>Hol a dácsiás troll púp? Hol az esti csontszilánkos viperázás?</div>
A dáciás troll broni, evidenciákat.</div>
de páncélozott dácia!!!</div>
Nagy-Románia matricával a hátsó ablakon!
A dáciás troll broni, evidenciákat.</div>
de páncélozott dácia!!!</div>
Nagy-Románia matricával a hátsó ablakon!
Jan 16, 2013 21:09:53
sodika
Jan 16, 2013 21:11:57
<div class="quote"><div class="author">Drogos troll</div>Apám szólt az illetőnek, aki megemlíti a "kurvaanyázásodat" Csányinak.</div>
Csányi nagyon komoly hatásfokát már láttuk és hallottuk az UD Zrt ügyében. A sok tízmilliárd háttértőke dacára sem képes úgy beszélni senkivel telefonon, hogy az erről készült hangfelvétel ne legyen fent napokon belül a YouTube-on. :D
Csányi nagyon komoly hatásfokát már láttuk és hallottuk az UD Zrt ügyében. A sok tízmilliárd háttértőke dacára sem képes úgy beszélni senkivel telefonon, hogy az erről készült hangfelvétel ne legyen fent napokon belül a YouTube-on. :D
Jan 16, 2013 21:11:57
Haim
Jan 16, 2013 21:12:02
Na lesztrollista?
Jan 16, 2013 21:12:02
Echelon néni
Jan 16, 2013 21:13:10
Endi, ki hívott meg? Vagy most beszűrcsölöd Eszter piakészletét?
Holnap hová mész bulizni? :-)
Holnap hová mész bulizni? :-)
Jan 16, 2013 21:13:10
Drogos troll
Jan 16, 2013 21:14:35
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Drogos troll</div>Apám szólt az illetőnek, aki megemlíti a "kurvaanyázásodat" Csányinak.</div>
Csányi nagyon komoly hatásfokát már láttuk és hallottuk az UD Zrt ügyében. A sok tízmilliárd háttértőke dacára sem képes úgy beszélni senkivel telefonon, hogy az erről készült hangfelvétel ne legyen fent napokon belül a YouTube-on. :D</div>
Nézd, nem ígérek semmit, valószínű, hogy le sem fog szarni. A lényeg, hogy el fog jutni hozzá pár napon belül, addig maradjon fent, ok? Aztán meglátjuk.
Apám segítőkész volt. A rokon is. Na, csak ennyi.
Csányi nagyon komoly hatásfokát már láttuk és hallottuk az UD Zrt ügyében. A sok tízmilliárd háttértőke dacára sem képes úgy beszélni senkivel telefonon, hogy az erről készült hangfelvétel ne legyen fent napokon belül a YouTube-on. :D</div>
Nézd, nem ígérek semmit, valószínű, hogy le sem fog szarni. A lényeg, hogy el fog jutni hozzá pár napon belül, addig maradjon fent, ok? Aztán meglátjuk.
Apám segítőkész volt. A rokon is. Na, csak ennyi.
Jan 16, 2013 21:14:35
broni
Jan 16, 2013 21:14:39
Reddit co-founder, Aaron Swartz (26) allegedly committed suicide
és még nem is is 4 millio recskavideót töltött le szegény srác((
és még nem is is 4 millio recskavideót töltött le szegény srác((
Jan 16, 2013 21:14:39
Echelon néni
Jan 16, 2013 21:15:14
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Drogos troll</div>Apám szólt az illetőnek, aki megemlíti a "kurvaanyázásodat" Csányinak.</div>Csányi nagyon komoly hatásfokát már láttuk és hallottuk az UD Zrt ügyében. A sok tízmilliárd háttértőke dacára sem képes úgy beszélni senkivel telefonon, hogy az erről készült hangfelvétel ne legyen fent napokon belül a YouTube-on. :D</div>
Ez kész. Te sík hülye vagy?
Ez kész. Te sík hülye vagy?
Jan 16, 2013 21:15:14
Géntolvaj református
Jan 16, 2013 21:15:21
Sodi, van annak valami oka, hogy csak csapatban vagy bátor, mint a cigányok? Miért nem egyedül kérdezted fel szőke buzit?
Jan 16, 2013 21:15:21
sodika
Jan 16, 2013 21:20:34
<div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div>Sodi, van annak valami oka, hogy csak csapatban vagy bátor, mint a cigányok?</div>
Ti is egy csapat vagytok. Ez így fair.
Ti is egy csapat vagytok. Ez így fair.
Jan 16, 2013 21:20:34
Drogos troll
Jan 16, 2013 21:21:15
<div class="quote"><div class="author">Echelon néni </div><div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Drogos troll</div>Apám szólt az illetőnek, aki megemlíti a "kurvaanyázásodat" Csányinak.</div>Csányi nagyon komoly hatásfokát már láttuk és hallottuk az UD Zrt ügyében. A sok tízmilliárd háttértőke dacára sem képes úgy beszélni senkivel telefonon, hogy az erről készült hangfelvétel ne legyen fent napokon belül a YouTube-on. :D</div>
Ez kész. Te sík hülye vagy?</div>
Az a vicces, hogy azt hiszi kamuzok (meg szerintem mindenki más is), de nem.
Én nem tudom jogilag minek minősül valakinek a kurva anyját szidni egy Face megosztásban az interneten, de biztos szankcionálható. Ki tudja kinek mi kattan be, aztán mire mozdul rá. Ennyi, több szót nem is érdemel.
Ez kész. Te sík hülye vagy?</div>
Az a vicces, hogy azt hiszi kamuzok (meg szerintem mindenki más is), de nem.
Én nem tudom jogilag minek minősül valakinek a kurva anyját szidni egy Face megosztásban az interneten, de biztos szankcionálható. Ki tudja kinek mi kattan be, aztán mire mozdul rá. Ennyi, több szót nem is érdemel.
Jan 16, 2013 21:21:15
Fotelrocker_Presszócigány
Jan 16, 2013 21:22:43
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div>Sodi, van annak valami oka, hogy csak csapatban vagy bátor, mint a cigányok?</div>
Ti is egy csapat vagytok. Ez így fair.</div>
mekkora idióta vagy:)) a szőke buzi egyedül nem ment el, te meg odacsődíted a retard sereget. utolsó fehércigány vagy látszik, hogy sokat tanultál mésztelepen.
Ti is egy csapat vagytok. Ez így fair.</div>
mekkora idióta vagy:)) a szőke buzi egyedül nem ment el, te meg odacsődíted a retard sereget. utolsó fehércigány vagy látszik, hogy sokat tanultál mésztelepen.
Jan 16, 2013 21:22:43
broni
Jan 16, 2013 21:22:56
<div class="quote"><div class="author">Zulu</div><div class="quote"><div class="author">broni </div><div class="quote"><div class="author">Zulu</div><div class="quote"><div class="author">Fotelrocker_Presszócigány</div>Hol a dácsiás troll púp? Hol az esti csontszilánkos viperázás?</div>
A dáciás troll broni, evidenciákat.</div>
de páncélozott dácia!!!</div>
Nagy-Románia matricával a hátsó ablakon!</div>
<a href="http://www.ziaristionline.ro/wp-content/uploads/2012/05/Capitanul-Miscarii-Legionare-Corneliu-Zelea-Codreanu.jpg" rel="nofollow" target="_blank">http://www.ziaristionline.ro/wp-content/uploads/2012/05/Capitanul-Miscarii-Legionare-Corneliu-Zelea-Codreanu.jpg</a>
A dáciás troll broni, evidenciákat.</div>
de páncélozott dácia!!!</div>
Nagy-Románia matricával a hátsó ablakon!</div>
<a href="http://www.ziaristionline.ro/wp-content/uploads/2012/05/Capitanul-Miscarii-Legionare-Corneliu-Zelea-Codreanu.jpg" rel="nofollow" target="_blank">http://www.ziaristionline.ro/wp-content/uploads/2012/05/Capitanul-Miscarii-Legionare-Corneliu-Zelea-Codreanu.jpg</a>
Jan 16, 2013 21:22:56
pilvax coffee shop
Jan 16, 2013 21:25:32
<div class="quote"><div class="author">Drogos troll</div><div class="quote"><div class="author">Echelon néni </div><div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Drogos troll</div>Apám szólt az illetőnek, aki megemlíti a "kurvaanyázásodat" Csányinak.</div>Csányi nagyon komoly hatásfokát már láttuk és hallottuk az UD Zrt ügyében. A sok tízmilliárd háttértőke dacára sem képes úgy beszélni senkivel telefonon, hogy az erről készült hangfelvétel ne legyen fent napokon belül a YouTube-on. :D</div>
Ez kész. Te sík hülye vagy?</div>
Az a vicces, hogy azt hiszi kamuzok (meg szerintem mindenki más is), de nem.
Én nem tudom jogilag minek minősül valakinek a kurva anyját szidni egy Face megosztásban az interneten, de biztos szankcionálható. Ki tudja kinek mi kattan be, aztán mire mozdul rá. Ennyi, több szót nem is érdemel.</div>
Szerintem becsületsértés (bár én se vagyok jogász), de közszereplők kurva anyját lehet hogy szabad szídni.
Ez kész. Te sík hülye vagy?</div>
Az a vicces, hogy azt hiszi kamuzok (meg szerintem mindenki más is), de nem.
Én nem tudom jogilag minek minősül valakinek a kurva anyját szidni egy Face megosztásban az interneten, de biztos szankcionálható. Ki tudja kinek mi kattan be, aztán mire mozdul rá. Ennyi, több szót nem is érdemel.</div>
Szerintem becsületsértés (bár én se vagyok jogász), de közszereplők kurva anyját lehet hogy szabad szídni.
Jan 16, 2013 21:25:32
Haim
Jan 16, 2013 21:28:03
En tudok egy esetrol,hogy kurvaanyazasert per lett.sodi, kerdezd csak meg Morvay Hisztinat!
Jan 16, 2013 21:28:03
broni
Jan 16, 2013 21:28:26
molnár:puskásról vagy jót, vagy semmit, mit képzelsz magadrol, te kis geci, odamegyünk, és szijjeltörjök a csontjaidat , te mocskos tetű féreg!!
Jan 16, 2013 21:28:26
?
Jan 16, 2013 21:30:26
Megint bátorra és okosra itta magát a gnóm?
Jan 16, 2013 21:30:26
Echelon néni
Jan 16, 2013 21:34:36
Te is művészlélek vagy, Endre? Vagy inkább sportosnak tartod magad? Melyik kategóriába tartozol? :-)
Jan 16, 2013 21:34:36
sodilegnagyobbrajongoja
Jan 16, 2013 21:38:10
<div class="quote"><div class="author">?</div>Megint bátorra és okosra itta magát a gnóm?</div>
Szerintem már a születésnapi buli zajlik.
Szerintem már a születésnapi buli zajlik.
Jan 16, 2013 21:38:10
Géntolvaj református
Jan 16, 2013 21:39:53
Van egy rossz hírem. Borbély nem gyógyult meg. Sodi közzétett egy új kormányzói rendeletet, miszerint a fizetéseket mostantól szentkoronában kell utalni, és mindenkinek ki kell a fizetését egészíteni 1000 szetkoronára, ami gondolom a minimálbér lehet az apostoli királyságban. Vagy az alapjövedelem.
Jan 16, 2013 21:39:53
Trollopata
Jan 16, 2013 21:40:24
Sneci, mit kaptal a szulinapodra?
Magadtol?
Anyadtol?
Apadtol?
A gazdatestektol?
A TESCO nem kuldott ajandek pizzat, LOL?
Magadtol?
Anyadtol?
Apadtol?
A gazdatestektol?
A TESCO nem kuldott ajandek pizzat, LOL?
Jan 16, 2013 21:40:24
iThroll
Jan 16, 2013 21:43:24
mostanában egyre bátrabb vagy Sneci.
mi van, csak nem elkezdtél gyúrni?? :DDDDD
mi van, csak nem elkezdtél gyúrni?? :DDDDD
Jan 16, 2013 21:43:24
Zulu
Jan 16, 2013 21:46:27
<div class="quote"><div class="author">iThroll</div>mostanában egyre bátrabb vagy Sneci.
mi van, csak nem elkezdtél gyúrni?? :DDDDD</div>
Fórizst is hogy helyre tette tegnap.
mi van, csak nem elkezdtél gyúrni?? :DDDDD</div>
Fórizst is hogy helyre tette tegnap.
Jan 16, 2013 21:46:27
Zulu
Jan 16, 2013 21:47:07
<div class="quote"><div class="author">Zulu</div><div class="quote"><div class="author">iThroll</div>mostanában egyre bátrabb vagy Sneci.
mi van, csak nem elkezdtél gyúrni?? :DDDDD</div>
Fórizst is hogy helyre tette tegnap.</div>
*helyretette... Hónapról hónapra szivárog be az agyamba a pátyi grammatika.
mi van, csak nem elkezdtél gyúrni?? :DDDDD</div>
Fórizst is hogy helyre tette tegnap.</div>
*helyretette... Hónapról hónapra szivárog be az agyamba a pátyi grammatika.
Jan 16, 2013 21:47:07
sodika
Jan 16, 2013 21:49:09
<div class="quote"><div class="author">Géntolvaj református</div>Van egy rossz hírem. Borbély nem gyógyult meg. Sodi közzétett egy új kormányzói rendeletet, miszerint a fizetéseket mostantól szentkoronában kell utalni, és mindenkinek ki kell a fizetését egészíteni 1000 szetkoronára, ami gondolom a minimálbér lehet az apostoli királyságban. Vagy az alapjövedelem.</div>
Mindenki fizetését ki kell egészíteni úgy, hogy 200 ezer legyen. Így pontos. És a kiegészítést szentkoronában kell megtenni.
Mindenki fizetését ki kell egészíteni úgy, hogy 200 ezer legyen. Így pontos. És a kiegészítést szentkoronában kell megtenni.
Jan 16, 2013 21:49:09
sodilegnagyobbrajongoja
Jan 16, 2013 21:50:11
<div class="quote"><div class="author">iThroll</div>mostanában egyre bátrabb vagy Sneci.
mi van, csak nem elkezdtél gyúrni?? :DDDDD</div>
Nem vak ez a ló, csak bátor!
mi van, csak nem elkezdtél gyúrni?? :DDDDD</div>
Nem vak ez a ló, csak bátor!
Jan 16, 2013 21:50:11
Fotelrocker_Presszócigány
Jan 16, 2013 21:50:33
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>
Mindenki fizetését ki kell egészíteni úgy, hogy 200 ezer legyen. Így pontos. És a kiegészítést szentkoronában kell megtenni.</div>
Borbély zseni vagy bolond?
Mindenki fizetését ki kell egészíteni úgy, hogy 200 ezer legyen. Így pontos. És a kiegészítést szentkoronában kell megtenni.</div>
Borbély zseni vagy bolond?
Jan 16, 2013 21:50:33
broni
Jan 16, 2013 21:50:57
sodi elszabadul
a movie by quentin tarantino
a movie by quentin tarantino
Jan 16, 2013 21:50:57
pilvax coffee shop
Jan 16, 2013 21:51:09
A szentkorona tehát konvertibilis valuta?
Hogy áll az árfolyama?
Hogy áll az árfolyama?
Jan 16, 2013 21:51:09
Zulu
Jan 16, 2013 21:51:20
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>
Mindenki fizetését ki kell egészíteni úgy, hogy 200 ezer legyen. Így pontos. És a kiegészítést szentkoronában kell megtenni.</div>
Sodó, megveszem a recskaállomásodat 500 ezer szentkoronáért. Deal?
Mindenki fizetését ki kell egészíteni úgy, hogy 200 ezer legyen. Így pontos. És a kiegészítést szentkoronában kell megtenni.</div>
Sodó, megveszem a recskaállomásodat 500 ezer szentkoronáért. Deal?
Jan 16, 2013 21:51:20
broni
Jan 16, 2013 21:51:52
ennydy:mit piáltál, nekem megmonhatod, én is alesz vok tesa!!!
Jan 16, 2013 21:51:52
gennyes féregzsidó
Jan 16, 2013 21:52:41
buzi sneci, nem tanultad meg az évek során, hogy amikor ilyen nagy a pofád, azt rendszerint egy nagy faszerdő követi?
Jan 16, 2013 21:52:41
iThroll
Jan 16, 2013 21:55:37
<div class="quote"><div class="author">Zulu</div><div class="quote"><div class="author">iThroll</div>mostanában egyre bátrabb vagy Sneci.
mi van, csak nem elkezdtél gyúrni?? :DDDDD</div>
Fórizst is hogy helyre tette tegnap.</div>
tehát annyit csicskul irl, hogy itt próbál kompenzálni.
de csak próbál, mert még így nicknév mögül is simán idomítható a púpos bestia :)
Sneci ül!
Sneci, helyedre! :D
mi van, csak nem elkezdtél gyúrni?? :DDDDD</div>
Fórizst is hogy helyre tette tegnap.</div>
tehát annyit csicskul irl, hogy itt próbál kompenzálni.
de csak próbál, mert még így nicknév mögül is simán idomítható a púpos bestia :)
Sneci ül!
Sneci, helyedre! :D
Jan 16, 2013 21:55:37
Béla
Jan 16, 2013 21:56:13
Néddá, mit vettem a csajomnak. Sneci, felszabadult egy régebbi Braun elektromos fogkefe két fejjel, érdekel? :D
*prolihergelés*
<img src="https://img.sodika.dk/imgur.com/dPGe9.jpg" alt="dPGe9.jpg" />
*prolihergelés*
<img src="https://img.sodika.dk/imgur.com/dPGe9.jpg" alt="dPGe9.jpg" />
Jan 16, 2013 21:56:13
Géntolvaj református
Jan 16, 2013 21:56:19
A pátyi házat hány szentkoronáért vehetem meg?
Jan 16, 2013 21:56:19
Béla
Jan 16, 2013 21:57:12
<div class="quote"><div class="author">Zulu</div><div class="quote"><div class="author">sodika</div>
Mindenki fizetését ki kell egészíteni úgy, hogy 200 ezer legyen. Így pontos. És a kiegészítést szentkoronában kell megtenni.</div>
Sodó, megveszem a recskaállomásodat 500 ezer szentkoronáért. Deal?</div>
Én adok érte egyezer milliárd milkoronát, de csak könyvjelzőkkel!
Mindenki fizetését ki kell egészíteni úgy, hogy 200 ezer legyen. Így pontos. És a kiegészítést szentkoronában kell megtenni.</div>
Sodó, megveszem a recskaállomásodat 500 ezer szentkoronáért. Deal?</div>
Én adok érte egyezer milliárd milkoronát, de csak könyvjelzőkkel!
Jan 16, 2013 21:57:12
Béla
Jan 16, 2013 22:00:15
Sneci, remélem ez lesz az utolsó szülinapod.
Jan 16, 2013 22:00:15
broni
Jan 16, 2013 22:01:11
béci: haszsznált fehérnemű, estleg zoki, harisnya engem érdekelne a hölgytől, jol néz ki????
Jan 16, 2013 22:01:11
gennyes féregzsidó
Jan 16, 2013 22:01:36
*faszerdőt ültetett Sherlock Porksnak*
Jan 16, 2013 22:01:36
Géntolvaj református
Jan 16, 2013 22:02:10
Sodi, a te fizetésedet nem kell kiegészíteni 200 ezer forintra, mert 2013-ban már nettó 432 ezret keresel a terv szerint.
Jan 16, 2013 22:02:10
Echelon néni
Jan 16, 2013 22:02:26
Sodi, ha rendeznénk egy trollz vs gnomz viadalt kivel ütnél össze? Melyik trollt választanád ellenfélnek? Milyen csapattal állnál ki ellenünk? Hermán és a Papúcsós nem játszik, azert mi is emberek vagyunk valahol (jó, broni nem) és vénembert illetve beteges törpét nem verünk. Szóval? Én pl. tajgit választanám.
Jan 16, 2013 22:02:26
broni
Jan 16, 2013 22:02:37
persze mosatlanul...
Jan 16, 2013 22:02:37
gennyes féregzsidó
Jan 16, 2013 22:02:44
<div class="quote"><div class="author">broni </div>béci: haszsznált fehérnemű, estleg zoki, harisnya engem érdekelne a hölgytől, jol néz ki????</div>
miért nem kérsz inkább egy vödör vizeletet?
miért nem kérsz inkább egy vödör vizeletet?
Jan 16, 2013 22:02:44
gennyes féregzsidó
Jan 16, 2013 22:05:30
sneci, így a szülinapod előtt milyen célokat fogalmazol meg a következő egy évre?
legyél realista, szerintem a gumikupak beszerzése összejöhet valamikor október környékén.
legyél realista, szerintem a gumikupak beszerzése összejöhet valamikor október környékén.
Jan 16, 2013 22:05:30
Trollopata
Jan 16, 2013 22:10:29
A vialghiru elemzo, Roubini a szentkorona (SZK) shortolasara hivta fel a figyelmemet. Az uralkodo gyengeelmejusege es valoszinusitheto strokeja miatt a valuta fedezeteeul szolgalo ingo es ingatlanok visszaszallnak a Magyar Koztarsasagra, es a szentkorona erteke kozeparfolyamon elerheti az alban Lek erteket. Sajnos lapzartaig nem kaptunk informaciot arrol, hogy melyik penzvaltoban adnak Eurot vagy esetleg Dollart a bivalyeros szentkoronaert, de a suttogo propaganda azt sejteti, hogy jelentos mennyisegu SZK nyomtatasa folyik ebben a pillanatban a Nyemzeti Banykban (Bp., Kolosy ter 1). Az elemzok mindenkit megkernek, hogy NE rohamozzak meg azonnal a penzkiado recskaallomast, mert a boltokban hiany keletkezhet a mirelitpizzaszallitmanyokban. Kiss Endre Faszkas, foangolna nyilatkozatat szo szerint idezte a cikk, miszerint "hetyetyetye kikmakukk".
Forras:HVG
Forras:HVG
Jan 16, 2013 22:10:29
broni
Jan 16, 2013 22:11:17
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div><div class="quote"><div class="author">broni </div>béci: haszsznált fehérnemű, estleg zoki, harisnya engem érdekelne a hölgytől, jol néz ki????</div>
miért nem kérsz inkább egy vödör vizeletet?</div>
attol függ, milyen a csaj!!!!ha jo, jöhet, elkortyolgatom itt a green tuborg mellé)))
miért nem kérsz inkább egy vödör vizeletet?</div>
attol függ, milyen a csaj!!!!ha jo, jöhet, elkortyolgatom itt a green tuborg mellé)))
Jan 16, 2013 22:11:17
sodika
Jan 16, 2013 22:21:05
<div class="quote"><div class="author">Béla</div>Sneci, remélem ez lesz az utolsó szülinapod.</div>
Most már tuti 100 évig élek. :D
Most már tuti 100 évig élek. :D
Jan 16, 2013 22:21:05
gennyes féregzsidó
Jan 16, 2013 22:23:22
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Béla</div>Sneci, remélem ez lesz az utolsó szülinapod.</div>
Most már tuti 100 évig élek. :D</div>
te nem élsz, csak vegetálsz. megpróbálod túlélni az egyre szarabb időket.
Most már tuti 100 évig élek. :D</div>
te nem élsz, csak vegetálsz. megpróbálod túlélni az egyre szarabb időket.
Jan 16, 2013 22:23:22
Trollopata
Jan 16, 2013 22:23:52
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Béla</div>Sneci, remélem ez lesz az utolsó szülinapod.</div>
Most már tuti 100 évig élek. :D</div>
Az tuti :D
Csak tudnam ki fogja finanszirozni....
Most már tuti 100 évig élek. :D</div>
Az tuti :D
Csak tudnam ki fogja finanszirozni....
Jan 16, 2013 22:23:52
banshee
Jan 16, 2013 22:24:33
<div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Béla</div>Sneci, remélem ez lesz az utolsó szülinapod.</div>
Most már tuti 100 évig élek. :D</div>
Miért, beszabadultál valahova ahol volt ingyen víztartály és ittál egy pohár pí-vizet?
Most már tuti 100 évig élek. :D</div>
Miért, beszabadultál valahova ahol volt ingyen víztartály és ittál egy pohár pí-vizet?
Jan 16, 2013 22:24:33
banshee
Jan 16, 2013 22:25:41
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div><div class="quote"><div class="author">sodika</div><div class="quote"><div class="author">Béla</div>Sneci, remélem ez lesz az utolsó szülinapod.</div>
Most már tuti 100 évig élek. :D</div>
te nem élsz, csak vegetálsz. megpróbálod túlélni az egyre szarabb időket.</div>
Nézd, annyiból igaza lesz, hogyha meghal akkor úgy fog kinézni mint egy 100 éves.
Jövőre...
Most már tuti 100 évig élek. :D</div>
te nem élsz, csak vegetálsz. megpróbálod túlélni az egyre szarabb időket.</div>
Nézd, annyiból igaza lesz, hogyha meghal akkor úgy fog kinézni mint egy 100 éves.
Jövőre...
Jan 16, 2013 22:25:41
banshee
Jan 16, 2013 22:27:24
Te púpos, hány nagyszülőd a négyből tudta megünnepelni a 80. szülinapját?
Ha azt vesszük apád még nincs 60 se és máris begyűjtött egy agyvérzést.
Ez a 100 év szempontjából elég hendikeppes...
Ha azt vesszük apád még nincs 60 se és máris begyűjtött egy agyvérzést.
Ez a 100 év szempontjából elég hendikeppes...
Jan 16, 2013 22:27:24
sodilegnagyobbrajongoja
Jan 16, 2013 22:29:24
<div class="quote"><div class="author">banshee</div>Te púpos, hány nagyszülőd a négyből tudta megünnepelni a 80. szülinapját?
Ha azt vesszük apád még nincs 60 se és máris begyűjtött egy agyvérzést.
Ez a 100 év szempontjából elég hendikeppes...</div>
Csak akarni kell. Vonzás Törvénye, tudod...
Ha azt vesszük apád még nincs 60 se és máris begyűjtött egy agyvérzést.
Ez a 100 év szempontjából elég hendikeppes...</div>
Csak akarni kell. Vonzás Törvénye, tudod...
Jan 16, 2013 22:29:24
gennyes féregzsidó
Jan 16, 2013 22:30:09
buzi sneci, majd ha 100 évesen megkérdezi tőled a melletted fekvő hajléktalan, hogy milyen életed volt, te csak ennyit tudsz majd válaszolni: "hosszú, és szar. jöhetne már a halál."
Jan 16, 2013 22:30:09
broni
Jan 16, 2013 22:36:08
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>buzi sneci, majd ha 100 évesen megkérdezi tőled a melletted fekvő hajléktalan, hogy milyen életed volt, te csak ennyit tudsz majd válaszolni: "hosszú, és szar. jöhetne már a halál."</div>
én már vagy 15 éve meg akarok dögleni, most vótam 40-en, élj gyorsan, halj megf fiatalon, de még nem jött össze, a sok buzi meg még a kórházvinaszírózárol pofázik, minek az...
én már vagy 15 éve meg akarok dögleni, most vótam 40-en, élj gyorsan, halj megf fiatalon, de még nem jött össze, a sok buzi meg még a kórházvinaszírózárol pofázik, minek az...
Jan 16, 2013 22:36:08
székelyek
Jan 16, 2013 22:36:28
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>buzi sneci, majd ha 100 évesen megkérdezi tőled a melletted fekvő hajléktalan, hogy milyen életed volt, te csak ennyit tudsz majd válaszolni: "hosszú, és szar. jöhetne már a halál."</div>
Dehogy, azt fogja, mondani 100 évesen is, hogy eddig az előkészületi szakaszban volt, pont most kezdett volna felpörögni, de fogak és fedél nélkül ne várja már el senki bazmeg, hogy angyalszárnyakat növesszen...
Dehogy, azt fogja, mondani 100 évesen is, hogy eddig az előkészületi szakaszban volt, pont most kezdett volna felpörögni, de fogak és fedél nélkül ne várja már el senki bazmeg, hogy angyalszárnyakat növesszen...
Jan 16, 2013 22:36:28
broni
Jan 16, 2013 22:37:22
legalább valamelyik kurvánál kaptam vóna szívrohamot, mikor telelövöm a száját, de még az se...
Jan 16, 2013 22:37:22
?
Jan 16, 2013 22:39:29
<div class="quote"><div class="author">gennyes féregzsidó</div>buzi sneci, majd ha 100 évesen megkérdezi tőled a melletted fekvő hajléktalan, hogy milyen életed volt, te csak ennyit tudsz majd válaszolni: "hosszú, és szar. jöhetne már a halál."</div>
A 100 helyett írjuk inkább 40-45-t
A 100 helyett írjuk inkább 40-45-t
Jan 16, 2013 22:39:29
Fotelrocker_Presszócigány
Jan 16, 2013 22:39:42
<div class="quote"><div class="author">broni </div>
én már vagy 15 éve meg akarok dögleni, most vótam 40-en, élj gyorsan, halj megf fiatalon, de még nem jött össze, a sok buzi meg még a kórházvinaszírózárol pofázik, minek az...</div>
kórházvinaszírózárol?
én már vagy 15 éve meg akarok dögleni, most vótam 40-en, élj gyorsan, halj megf fiatalon, de még nem jött össze, a sok buzi meg még a kórházvinaszírózárol pofázik, minek az...</div>
kórházvinaszírózárol?
Jan 16, 2013 22:39:42
broni
Jan 16, 2013 22:41:54
prasszikém:Az más.
Jan 16, 2013 22:41:54
?
Jan 16, 2013 22:42:56
Sodi te még a születésnapodon, segg részegen is a trollokkal beszélgetsz.
Jan 16, 2013 22:42:56
Echelon néni
Jan 16, 2013 22:43:15
<div class="quote"><div class="author">broni </div>legalább valamelyik kurvánál kaptam vóna szívrohamot, mikor telelövöm a száját, de még az se...</div>
broni, ha a Papúcsos nővé operáltatná magát, akkor megdugnád?
broni, ha a Papúcsos nővé operáltatná magát, akkor megdugnád?
Jan 16, 2013 22:43:15
broni
Jan 16, 2013 22:45:04
ecsi:ne már bazdmeg, visszajön a sör, meg a libazsíros kenyér..annyyira perverz nem vok!!!
Jan 16, 2013 22:45:04
Temporaly
Jan 16, 2013 22:47:40
Sóder!
Leszrepcsi? Ha nem sikerült kiskálázni rá a zsét és a szentkoronát sem fogadják el a szpídsopban, esetleg - szegény ember vízzel főz alapon - vehetnél helyette egy ilyet. Kicsit olcsóbb?
<a href="http://arzuzda.hu/hu/ajanlat/logicom-robotics-spy-c-tank-kamera?utm_source=Qponverzum&utm_medium=Qponverzum&utm_campaign=Qponverzum" rel="nofollow" target="_blank">http://arzuzda.hu/hu/ajanlat/logicom-robotics-spy-c-tank-kamera?utm_source=Qponverzum&utm_medium=Qponverzum&utm_campaign=Qponverzum</a>
Leszrepcsi? Ha nem sikerült kiskálázni rá a zsét és a szentkoronát sem fogadják el a szpídsopban, esetleg - szegény ember vízzel főz alapon - vehetnél helyette egy ilyet. Kicsit olcsóbb?
<a href="http://arzuzda.hu/hu/ajanlat/logicom-robotics-spy-c-tank-kamera?utm_source=Qponverzum&utm_medium=Qponverzum&utm_campaign=Qponverzum" rel="nofollow" target="_blank">http://arzuzda.hu/hu/ajanlat/logicom-robotics-spy-c-tank-kamera?utm_source=Qponverzum&utm_medium=Qponverzum&utm_campaign=Qponverzum</a>
Jan 16, 2013 22:47:40
Karalábé Hadnagy
Jan 16, 2013 22:48:06
<a href="http://index.hu/tech/2013/01/16/kinaiakat_dolgoztatott_a_lusta_programozo/" rel="nofollow" target="_blank">http://index.hu/tech/2013/01/16/kinaiakat_dolgoztatott_a_lusta_programozo/</a>
Sneci, ezt te is megcsinálhatnád, és akkor végre minden energiádat a rendszer lebontására fordíthatnád az FB-n. Vagy várjunk csak! Te már most is ezt csinálod, igaz, te kis hamis? Annyi kivétellel persze, hogy macskás videók helyett Aaron Cute-ot nézel, dehát ez részletkérdés csupán.
Sneci, ezt te is megcsinálhatnád, és akkor végre minden energiádat a rendszer lebontására fordíthatnád az FB-n. Vagy várjunk csak! Te már most is ezt csinálod, igaz, te kis hamis? Annyi kivétellel persze, hogy macskás videók helyett Aaron Cute-ot nézel, dehát ez részletkérdés csupán.
Jan 16, 2013 22:48:06
Echelon néni
Jan 16, 2013 22:48:09
<div class="quote"><div class="author">broni </div>ecsi:ne már bazdmeg, visszajön a sör, meg a libazsíros kenyér..annyyira perverz nem vok!!!</div>
Jó, akkor a mentőkérdés:
Fórizst?
Jó, akkor a mentőkérdés:
Fórizst?
Jan 16, 2013 22:48:09
gennyes féregzsidó
Jan 16, 2013 22:50:04
sneci, gondolj arra, hogy 2 év múlva már saját családod lesz. újabb emberek, akiket leszarhatsz karácsonykor, és akik élvezhetik a hálátlanságodat.
Jan 16, 2013 22:50:04
broni
Jan 16, 2013 22:50:26
viszont, mivel művészettel foglalkozó vagy, szivesen vállalom, hogy művész iskolás lányok aktot festhetnek rólam, teljesen ingyen, mondjuk a végén egy szájba köpést azért elvárnék
őt se
őt se
Jan 16, 2013 22:50:26
gennyes féregzsidó
Jan 16, 2013 22:51:03
na, kezdődik a műsor, megjött fórizs:
Eszter Fórizs Hát nem is olyan Hajdu Attila, aki nőket ver szájon, és a konfliktus elintézésről csak a pofán verés újabb lehetősége jut eszébe, box, thai box keretében.Ez Balogh Béla szintje, ez az ő valódi énje. A verekedés. No hol is van a lista, hogy hányrendbeli bűncselekményekkel vádolták? Mindjárt kutakodok egy kicsit a neten. No szeretnénk látni, hogy hamis cikket közölt az újság, és Balogh Béla megnyerte az újság ellen a pert! DOKUMENTUMOT KÉRÜNK SZÉPEN. No de ha lesz is dokumentum, akkor is elárulta igazi énjét Balogh Béla, nem csak amikor arcon verte azt a hölgyet, akinek ebből komoly problémája lett, hanem mikor Rácz Gánort fenyegette, meg mikor most Hajdu Attilát verekedni hívja! Oh a boxolos jogvédő! Aki a Fidesz által jól kicsinált nemzeti hőst szeretné megverni! HAHAHA! Igazi nemzeti jogvédő Béluci! A nemes lelkétől majd hogy nem angyalként repül Magyarország égboltján! Rég nevettem ekkorát! Látom Balogh Bélát angyalként cikázni a Szent Koronás ruhájában, mint szegény elesettek védője. De az angyalon box kesztyűk vannak!
körülbelül egy perce
Eszter Fórizs Hát nem is olyan Hajdu Attila, aki nőket ver szájon, és a konfliktus elintézésről csak a pofán verés újabb lehetősége jut eszébe, box, thai box keretében.Ez Balogh Béla szintje, ez az ő valódi énje. A verekedés. No hol is van a lista, hogy hányrendbeli bűncselekményekkel vádolták? Mindjárt kutakodok egy kicsit a neten. No szeretnénk látni, hogy hamis cikket közölt az újság, és Balogh Béla megnyerte az újság ellen a pert! DOKUMENTUMOT KÉRÜNK SZÉPEN. No de ha lesz is dokumentum, akkor is elárulta igazi énjét Balogh Béla, nem csak amikor arcon verte azt a hölgyet, akinek ebből komoly problémája lett, hanem mikor Rácz Gánort fenyegette, meg mikor most Hajdu Attilát verekedni hívja! Oh a boxolos jogvédő! Aki a Fidesz által jól kicsinált nemzeti hőst szeretné megverni! HAHAHA! Igazi nemzeti jogvédő Béluci! A nemes lelkétől majd hogy nem angyalként repül Magyarország égboltján! Rég nevettem ekkorát! Látom Balogh Bélát angyalként cikázni a Szent Koronás ruhájában, mint szegény elesettek védője. De az angyalon box kesztyűk vannak!
körülbelül egy perce
Jan 16, 2013 22:51:03
gennyes féregzsidó
Jan 16, 2013 22:52:28
Eszter Fórizs Sodi Sodi! Csak ne lennél iyen kétszínű! Mást mondasz a telefonban privátban, mit amit itt előadsz a nagy publikumnak! Megjegyeztem, Sodi!És megjegyzi mindenki!
pár másodperce
pár másodperce
Jan 16, 2013 22:52:28
gennyes féregzsidó
Jan 16, 2013 22:53:48
buzi sneci, a telefonban hazudoztál fórizsnak? becsicskultál neki, a fészen meg adod a nagy arcot?:))
Jan 16, 2013 22:53:48
gennyes féregzsidó
Jan 16, 2013 22:55:07
kezdődik a ma esti angolnázás. "hát nem is úgy gondoltam, meg után kijavítottam"
Kiss Endre Farkas Eszter Fórizs: Igen, ELSŐRE pont az ellenkezőjét írtam le, mint amit le akartam írni, és amire gondoltam, mert totál máshol járt az agyam, utána pedig kijavítottam magam.
pár másodperce ·
Kiss Endre Farkas Eszter Fórizs: Igen, ELSŐRE pont az ellenkezőjét írtam le, mint amit le akartam írni, és amire gondoltam, mert totál máshol járt az agyam, utána pedig kijavítottam magam.
pár másodperce ·
Jan 16, 2013 22:55:07
Temporaly
Jan 16, 2013 22:55:24
Azt hiszem nem lövök nagyon mellé azzal a megállapítással, hogy a gyagyásnak új gazdatest után kell néznie.
Jan 16, 2013 22:55:24
Fotelrocker_Presszócigány
Jan 16, 2013 22:55:58
szerintem pakolj púpos, ha hazaér eszti kibasz az utcára :))
Jan 16, 2013 22:55:58
here
Jan 16, 2013 22:56:27
Kiss Endre Farkas Bocsánat, pont az ELLENKEZŐJÉT akartam írni, csak nagyon máshol jár az agyam.
Balogh Béla tűnik sportosnak, azt rebesgetik róla, hogy régebben boxolt is.
Hajdu Attila viszont amolyan finom művészlélek.
EZÉRT tartom értelmetlennek az ötletet.
FINOM MŰVÉSZLÉLEK : DDDDDDDDDDDDDD hát itt nehéz volt nem rányomni a tetszik gombra
Balogh Béla tűnik sportosnak, azt rebesgetik róla, hogy régebben boxolt is.
Hajdu Attila viszont amolyan finom művészlélek.
EZÉRT tartom értelmetlennek az ötletet.
FINOM MŰVÉSZLÉLEK : DDDDDDDDDDDDDD hát itt nehéz volt nem rányomni a tetszik gombra
Jan 16, 2013 22:56:27
sodika
Jan 16, 2013 22:56:41
Eszter nem olvasta végig, hogy kijavítottam magam 10 percen belül.
Jan 16, 2013 22:56:41
Echelon néni
Jan 16, 2013 22:57:08
Légy férfi, Endre! Mondd meg Fórizsnak, hogy ne ugasson már neked, nem vagy te kétszínű. Ne hagyd magd, Gnóm!
Jan 16, 2013 22:57:08
Fotelrocker_Presszócigány
Jan 16, 2013 22:57:14
Kiss Endre Farkas Eszter Fórizs: Igen, ELSŐRE pont az ellenkezőjét írtam le, mint amit le akartam írni, és amire gondoltam, mert totál máshol járt az agyam, utána pedig kijavítottam magam.
pár másodperce
No. 1 csicskulás :))
pár másodperce
No. 1 csicskulás :))
Jan 16, 2013 22:57:14
here
Jan 16, 2013 22:57:15
<div class="quote"><div class="author">Fotelrocker_Presszócigány</div>szerintem pakolj púpos, ha hazaér eszti kibasz az utcára :))</div>
én asszem szombat este láttam a kolosy téren a villanyt égni a megadott helyen, úgyhogy nincs honnan kibaszni őt
én asszem szombat este láttam a kolosy téren a villanyt égni a megadott helyen, úgyhogy nincs honnan kibaszni őt
Jan 16, 2013 22:57:15
Echelon néni
Jan 16, 2013 22:58:29
<div class="quote"><div class="author">sodika</div>Eszter nem olvasta végig, hogy kijavítottam magam 10 percen belül.</div>
Telefonba mit hazudtál neki? :-)
Telefonba mit hazudtál neki? :-)
Jan 16, 2013 22:58:29
á, dehogy
Jan 16, 2013 22:59:51
Szerző: sodika (Aug 02, 2012 21:31:13) Könyvjelző Válasz (-7)
Csicskáztatni pedig nem hagyom magam.
Csicskáztatni pedig nem hagyom magam.
Jan 16, 2013 22:59:51
Fotelrocker_Presszócigány
Jan 16, 2013 23:00:56
<div class="quote"><div class="author">here</div><div class="quote"><div class="author">Fotelrocker_Presszócigány</div>szerintem pakolj púpos, ha hazaér eszti kibasz az utcára :))</div>
én asszem szombat este láttam a kolosy téren a villanyt égni a megadott helyen, úgyhogy nincs honnan kibaszni őt</div>
azt írta pár pár napja, h fóris külföldön vagy így most nála van. kell egy kis szabadság a paripának..
én asszem szombat este láttam a kolosy téren a villanyt égni a megadott helyen, úgyhogy nincs honnan kibaszni őt</div>
azt írta pár pár napja, h fóris külföldön vagy így most nála van. kell egy kis szabadság a paripának..
Jan 16, 2013 23:00:56
jiddise máme
Jan 16, 2013 23:03:55
<i>Eszter Fórizs Tanúság: senki ne próbáljon másnak látszani, mint ami! Mert csak kinevetteti magát!</i>
Sodikám, kicsifilyam, neked annyi!
Sodikám, kicsifilyam, neked annyi!
Jan 16, 2013 23:03:55
Echelon néni
Jan 16, 2013 23:04:29
Hallod Endre, ne próbálj meg másnak látszani, mint ami vagy! Hallod!? HALLOD!!!
Jan 16, 2013 23:04:29
jiddise máme
Jan 16, 2013 23:04:39
<div class="quote"><div class="author">á, dehogy</div>Szerző: sodika (Aug 02, 2012 21:31:13) Könyvjelző Válasz (-7)
Csicskáztatni pedig nem hagyom magam.</div>
Az egész élete arról szól, hogy épp kinek csicskul.
Csicskáztatni pedig nem hagyom magam.</div>
Az egész élete arról szól, hogy épp kinek csicskul.
Jan 16, 2013 23:04:39
gennyes féregzsidó
Jan 16, 2013 23:05:22
<div class="quote"><div class="author">jiddise máme</div><i>Eszter Fórizs Tanúság: senki ne próbáljon másnak látszani, mint ami! Mert csak kinevetteti magát!</i>
Sodikám, kicsifilyam, neked annyi!</div>
sneci, tanítsd már meg magyarul ezt a picsát, mert nem ismeri a tanulság és a tanúság szavak értelmét.
Sodikám, kicsifilyam, neked annyi!</div>
sneci, tanítsd már meg magyarul ezt a picsát, mert nem ismeri a tanulság és a tanúság szavak értelmét.
Jan 16, 2013 23:05:22
Echelon néni
Jan 16, 2013 23:06:07
Bélának 56-os karja van? Szerintem az IQ-ja lehet annyi kb.
Jan 16, 2013 23:06:07
here
Jan 16, 2013 23:07:06
Jaj, MOST esett csak le, mire van itt gondolva.
BOCSÁNAT.
Arra van itt gondolva, hogy telefonban a történet alapján elsőre azt vágtam rá rögtön, hogy nincs itt szó Béla semmiféle "erőszakosságáról", mert a box nem erőszak, nem verekedés, nem illegális cselekedet, hanem törvényileg szabályzott keretek között, teljesen legálisan űzhető, népszerű sport, vívás, ökölvívás, és ha például Kokó Kovács Istvánra gondol valaki, nem az jut eszére róla, hogy ő erőszakos, hanem az, hogy ő egy kedves sportember.
Ezt fenntartom, ugyanakkor arról Eszter MEGGYŐZÖTT engem, hogy mindezzel együtt ez itt egy erősen egyenlőtlen, és igazságtalan küzdelem lenne, mert ha egy sportoló küzd meg meg egy kívülállóval, abban nincs semmiféle férfiasság, és nincs igazság, az csak egy egyoldalú büntetés, aminek semmi értelme.
SÍROK
BOCSÁNAT.
Arra van itt gondolva, hogy telefonban a történet alapján elsőre azt vágtam rá rögtön, hogy nincs itt szó Béla semmiféle "erőszakosságáról", mert a box nem erőszak, nem verekedés, nem illegális cselekedet, hanem törvényileg szabályzott keretek között, teljesen legálisan űzhető, népszerű sport, vívás, ökölvívás, és ha például Kokó Kovács Istvánra gondol valaki, nem az jut eszére róla, hogy ő erőszakos, hanem az, hogy ő egy kedves sportember.
Ezt fenntartom, ugyanakkor arról Eszter MEGGYŐZÖTT engem, hogy mindezzel együtt ez itt egy erősen egyenlőtlen, és igazságtalan küzdelem lenne, mert ha egy sportoló küzd meg meg egy kívülállóval, abban nincs semmiféle férfiasság, és nincs igazság, az csak egy egyoldalú büntetés, aminek semmi értelme.
SÍROK
Jan 16, 2013 23:07:06
broni
Jan 16, 2013 23:08:02
sodi and the movies:
:james bond:rázva kérem , nem keverve
újra szó a hatlövetű
:james bond:rázva kérem , nem keverve
újra szó a hatlövetű
Jan 16, 2013 23:08:02
jiddise máme
Jan 16, 2013 23:11:10
<div class="quote"><div class="author">here</div>Arra van itt gondolva</div>
Sneci is elhúzhatna valami magyar nyelvi gyorstalpalóra.
Sneci is elhúzhatna valami magyar nyelvi gyorstalpalóra.
Jan 16, 2013 23:11:10
Echelon néni
Jan 16, 2013 23:11:13
Meggyőzött=becsicskultam
Jan 16, 2013 23:11:13
Fotelrocker_Presszócigány
Jan 16, 2013 23:12:00
Endre bazdmeg miért vagy ekkora csicska? Mivel zsarol fóris? Ekkora szükséged van a gazdatestre?? Miért hunyászkodsz meg te szilaj paripa??
Jan 16, 2013 23:12:00
jiddise máme
Jan 16, 2013 23:12:22
<i>Balogh Béla Eszter. Hogy is volt az az eset, amikor szegény pasidat (Novotni? Istvánt) agyba főbe verted és lecsuktak? Lehet a Soós is azért menekült ki Braziliába, mert őelgyepáltad.</i>
Mivaaaaaaaaaaan?
Mivaaaaaaaaaaan?
Jan 16, 2013 23:12:22
Fotelrocker_Presszócigány
Jan 16, 2013 23:13:11
Most állj ki magadért buzikám, ne csak nekünk járasd a pofádat. Vágj oda keményen egy zsidók vagytok, na meló csá-t, ahogy szoktad. MOST!
Jan 16, 2013 23:13:11
here
Jan 16, 2013 23:13:22
mindig lehet tovább fokozni a csicskulást, mindig újra meg tud lepni
Jan 16, 2013 23:13:22
jiddise máme
Jan 16, 2013 23:13:57
<i>József Joe Nagy Balogh Úr! Egész nyugodtan kérdezze meg Fórizs asszonyságtól, hogy miért volt előzetesben, kit zaklatott, kivel erőszakoskodott, és hogy ki az a Novotni István. Ezután egy szép hosszú mese fog következni Fórizs asszonyságtól, hogy ő tulajdonképpen ártatlan, nem volt zaklatás, nem volt erőszakoskodás, sőt, Novotni új nőjének sem kínált megtekintésre pornográf felvételeket.</i>
A mai műsor is jónak ígérkezik.
A mai műsor is jónak ígérkezik.
Jan 16, 2013 23:13:57
here
Jan 16, 2013 23:17:59
"Ez megint olyan dolog, amire én nem is gondoltam. Megint tanultam valamit."
A MELEG SZARIG GECI, A MELEG SZARIG
A MELEG SZARIG GECI, A MELEG SZARIG
Jan 16, 2013 23:17:59
sodi-generátor
Jan 16, 2013 23:20:08
NEM VA-GYOK CSICS-KA. JUSZT SEM.
Jan 16, 2013 23:20:08
gennyes féregzsidó
Jan 16, 2013 23:21:14
nagyon ütős lesz a mai műsor:
Balogh Béla Mi van Eszter. Brazíliából chatelsz, hogy az írásod késve érkezik át? Hogy van Soós? Az öserdőben bujkál?
2 perce · Tetszik
Eszter Fórizs István velem szilveszterezett, és Párizsba is úgy volt, hogy jön velem. Novotni Istvánnak meg is vettem a repülőjegyét. Igaz., Sodi?
2 perce · Tetszik
József Joe Nagy Endre: Itt nem rólam van szó. Nem én játszom itt az erkölcsi magaslaton álló őnagyságát, miközben zaklatásos-erőszakos büntetőügye volt, és előzetesben volt.
2 perce · Tetszik · 1
Balogh Béla Sodi. Te tényfeltáró. Kérdezd már Meg Fó-rizstól, hogy mi volt az oka, hogy szétverte Istvánt?
pár másodperce · Tetszik
Balogh Béla Eszterke. Apukádról is beszélnél ki volt?
pár másodperce
Balogh Béla Mi van Eszter. Brazíliából chatelsz, hogy az írásod késve érkezik át? Hogy van Soós? Az öserdőben bujkál?
2 perce · Tetszik
Eszter Fórizs István velem szilveszterezett, és Párizsba is úgy volt, hogy jön velem. Novotni Istvánnak meg is vettem a repülőjegyét. Igaz., Sodi?
2 perce · Tetszik
József Joe Nagy Endre: Itt nem rólam van szó. Nem én játszom itt az erkölcsi magaslaton álló őnagyságát, miközben zaklatásos-erőszakos büntetőügye volt, és előzetesben volt.
2 perce · Tetszik · 1
Balogh Béla Sodi. Te tényfeltáró. Kérdezd már Meg Fó-rizstól, hogy mi volt az oka, hogy szétverte Istvánt?
pár másodperce · Tetszik
Balogh Béla Eszterke. Apukádról is beszélnél ki volt?
pár másodperce
Jan 16, 2013 23:21:14
66 látogató online.
A hozzászóláshoz regisztrálnod kell.
-Iron Gnome™


A dáciás troll broni, evidenciákat.</div>
de páncélozott dácia!!!